Thursday 20 February 2020 | پنجشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸

حدیث سلامتی: زاهد در دنیا کسی است که حرام...

۰۱ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۱
بازدید: 164

وزیر بهداشت از مرکز هدایت عملیات اورژانس بازدید کرد

به گزارش طبنا (خبرگزاری سلامت)، سعید نمکی صبح پنج‌شنبه با حضور در مرکز هدایت عملیات بحران وزارت بهداشت، از نزدیک در جریان مدیریت بحران حوادث قرار گرفت.

وزیر بهداشت در حاشیه این بازدید گفت: امروز از مرکز جامع اورژانس کشور بازدید کردیم، از طریق این مرکز، از اتفاقات و مأموریت‌های اورژانس در سراسر کشور به صورت آنلاین، باخبر می‌شویم، در این بازدید نیز با تعدادی از دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور ارتباط برقرار کردیم.

وی خاطر نشان کرد: از صبوری خانواده‌های همکاران عزیز در طول ایام تعطیلات تقدیر و تشکر می‌کنم و برای آنها سالی خوش، سرشار از تندرستی و کامیابی آرزو دارم.

نمکی تاکید کرد: به هموطنان عزیز توصیه می‌کنم که مسائل ایمنی را به ویژه در جاده‌ها و در ایام بهار رعایت کنند، امسال نزولات جوّی در فصل بهار بیشتر از گذشته است که می‌تواند به تهدید یا عامل خطر تبدیل شود.

وزیر بهداشت ضمن تاکید بر ضرورت توجه به سبک تغذیه در مسافرت‌های نوروزی، تصریح کرد: همکارانم در حوزه بهداشت محیط در قالب ۳ هزار تیم بازرسی، بر نحوه عرضه و بهداشت و سلامت مواد غذایی اقامتگاه‌ها، رستوران‌ها و اماکن حساس، نظارت دارند. امیدواریم این تعطیلات با کمترین سانحه و عارضه برای مردم به پایان رسد.

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of