Friday 3 April 2020 | جمعه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹

حدیث سلامتی: زاهد در دنیا کسی است که حرام...

۱۶ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۲
بازدید: 148

وزیرکشور:کاهش جان باختگان جاده ای بیانگر تلاش کارکنان ناجاست/ لزوم حمایت همه جانبه از نیروی انتظامی

وزیر کشور با بیان اینکه کاهش تلفات و جان باختگان جاده ای بیانگر تلاش نیروی انتظامی است ، گفت: بنا بر تأکید مقام معظم رهبری باید از نیروهای عزیز ناجا در همه حوزه ها حمایت شود که رویکرد دولت نیز همین است.

 

به گزارش خبرگزاری سلامت دکتر " رحمانی فضلی " در حاشیه دوازدهمین همایش سراسری روسا و مدیران پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا اظهار کرد: امروز در خدمت نیروهای عزیز راهور بودیم ، نیروهایی که شبانه روز در گرما و سرما در مناطق مختلف کشور تلاش می کنند .

وی افزود: نیروی انتظامی به ویژه راهور مأموریت های سال جاری را به نحو احسن انجام داد به ویژه همزمان با برگزاری راهپیمایی بزرگ اربعین اقدامات این پلیس بسیار مطلوب بود و شاهد برقراری نظم در حوزه ترافیک بودیم .

وزیر کشور بیان کرد: پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا با آمادگی کامل در مأموریت ها ظاهرشد و شاهد کمترین تلفات جاده ای بودیم .

وی تأکید کرد: همه همت ما ارائه خدمات مطلوب است ، چرا که معتقدیم وجود امنیت مطلوب زمینه ساز نشاط اجتماعی است.

رحمانی فضلی ادامه داد: بررسی گزارشات حاکی از آن است که روند عملکرد ناجا موثر و مطلوب بوده است. به طوری که علیرغم افزایش خودرو شاهد کاهش تلفات جاده ای هستیم چرا که در سال ۸۵ میزان تلفات و جان باختگان جاده ای ۲۸ هزار نفر در سال بود که امسال تا پایان بهمن ماه این عدد ۱۶ هزار نفر است.

وی با اشاره به اجرای طرح نوروزی توسط پلیس راهور عنوان کرد: امید است مردم در ایام نوروز همکاری خوبی با پلیس راهنمایی و رانندگی داشته باشند و به تذکرات، توصیه ها و هشدارهای پلیس توجه کنند .

وزیر کشور عنوان کرد: پیش بینی می شود در این ایام شرایط جوی همراه با برودت هوا ، بارش باران و برف باشد، لازم است که شهروندان برای مسافرت در چنین شرایط جوی زنجیر چرخ و … را همراه داشته باشند تا در حجم ترافیکی ایام نوروز به مشکلی بر نخورند، همه تلاش ما ارائه خدمات مطلوب به مردم است.  

رحمانی فضلی عنوان کرد: شاهد تلاش های نیروی انتظامی هستیم و بنا بر تأکید مقام معظم رهبری باید از نیروهای عزیز ناجا در همه حوزه ها حمایت شود که البته با وجود مشکلات اقتصادی رویکرد دولت نیز پشتیبانی از ناجا در اجرای مأموریت ها است

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of