۱۲ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۷

ورود سامانه بارشی جدید به کشور از فردا

به گزارش طبنا (خبرگزاری سلامت)، کبری رفیعی روز دوشنبه افزود: این سامانه تا ظهر چهارشنبه بارش‌هایی را برای شمال غرب و غرب در پی خواهد داشت که در این مدت بارش‌ها در این مناطق به صورت پراکنده خواهد بود.

وی اظهار کرد: از بعدازظهر چهارشنبه بیشتر مناطق نیمه غربی کشور درگیر این بارش خواهند بود که بارش‌ها در این روز از شدت بیشتری نیز برخوردار است.

رفیعی ادامه داد: امروز در برخی از نقاط استان‌های واقع در سواحل دریای خزر و استان اردبیل بارش‌های پراکنده خواهیم داشت و از فردا تا روز چهارشنبه در بیشتر مناطق کشور جو پایدار و آرام است که پیامد آن می‌تواند افزایش غلظت آلاینده‌های جوی و کاهش کیفیت هوا در شهرهای صنعتی و پرجمعیت کشور باشد.

وضعیت هوای تهران / گرم‌ترین و سردترین نقاط کشور

کارشناس هواشناسی سازمان هواشناسی افزود: امروز تهران آسمانی صاف همراه با غبار محلی و در بعدازظهر افزایش ابر خواهد داشت، حداکثر دمای امروز پایتخت ۱۷ درجه سانتی گراد و حداقل دمای فردا صبح هشت درجه بالای صفر خواهد بود، کمینه امروز تهران هفت درجه بود.

رفیعی گفت: در ۲۴ ساعت گذشته سردترین مراکز استانی امروز صبح شهرکرد با منفی چهار، همدان منفی دو ، زنجان و کرمان منفی یک بود اما سردترین شهر در کل کشور سراب در استان آذربایجان شرقی با دمای ۶ درجه زیر صفر گزارش شده است، دیزین و کوهرنگ نیز ۵ درجه زیر صفر رسیدند، همچنین گرمترین مراکز استانی بندرعباس با دمای ۳۱ درجه، اهواز ۲۷، بوشهر ۲۳ و گرمترین شهر در کشور میناب در استان هرمزگان با ۳۲ درجه بوده است.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments