Friday 28 February 2020 | جمعه ۹ اسفند ۱۳۹۸

حدیث سلامتی: زاهد در دنیا کسی است که حرام...

۱۶ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۵
بازدید: 182

هلال‌احمر نیاز به تامین ٢٢ قلم کالا در انبارها دارد

هلال‌احمر نیاز به تامین ٢٢ قلم کالا در انبارها دارد و چون این کالاها به شکل مستقیم برای خدمت به مردم استفاده می‌شود، قانون اجازه بهره‌برداری از کالاهای سازمان اموال تملیکی به نفع نیازمندان داده است.

 

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری سلامت، دکتر سید امیرمحسن ضیائی رئیس جمعیت هلال‌احمر در مراسم امضای تفاهم‌نامه میان جمعیت هلال‌احمر و سازمان جمع‌آوری و فروش املاک تملیکی گفت: جمعیت هلال‌احمر به عنوان سازمانی امدادی، عام المنفعه و مردمی، در تماس مستقیم با آسیب‌دیده‌ترین افراد جامعه بوده و لذا هر اندازه بتوان منابع بیشتری را در اختیار داشت، می‌توان خدمات بهتری را به مردم ارائه داد.
ضیایی با اشاره به این‌که امضای این تفاهم‌نامه برای هر دو سازمان سودمند خواهد بود، افزود: هلال‌احمر با بیش از ٩۴ سال سابقه خدمت به مردم، آشنایی کاملی نسبت به نیاز مردم و مردم نیازمند داشته و از سویی دیگر سازمان اموال تملیکی، اموالی را در اختیار دارد که با رعایت استاندارها و انجام کارشناسی‌های لازم، باید تعیین تکلیف شوند، به علاوه هلال‌احمر نیز امکاناتی چون شبکه وسیعی از انبارها را در اختیار دارد که می‌تواند آنها را در اختیار سازمان اموال تملیکی قرار دهد.
وی با اظهار امیدواری نسبت به ادامه همکاری‌ها با سازمان اموال تملیکی در زمینه فراهم‌کردن شرایط خدمت حداکثری به مردم، اذعان داشت: کالاهایی از منابع مختلف وارد سازمان اموال تملیکی می‌شود که به نحوی باید تعیین تکلیف شوند و از آنجا که هلال‌احمر شبکه‌ای قابل اعتماد برای در اختیار نیازمندان قرار دادن این کالا است، این همکاری بسیار مطلوب خواهد بود.
ضیایی خاطرنشان کرد: هلال‌احمر نیاز به تامین ٢٢ قلم کالا در انبارها دارد و چون این کالاها به شکل مستقیم برای خدمت به مردم استفاده می‌شود، قانون اجازه بهره‌برداری از کالاهای سازمان اموال تملیکی به نفع نیازمندان داده است.

خرید با تخفیف و امتیاز ویژه، کمک بزرگی برای این جمعیت است
ضیائی درباره خرید کالاهای دارای مجوز سازمان اموال تملیکی از سوی هلال‌احمر، اظهار کرد: قیمت خرید این کالاها به هیچ وجه قابل مقایسه با نرخ موجود در بازار نبوده و با توجه به این که سال گذشته هلال‌احمر برای تامین اقلام انبارهای امدادی از بودجه اضطراری خود برداشت کرده است، خرید با تخفیف و امتیاز ویژه، کمک بزرگی برای این جمعیت خواهد بود.
رئیس جمعیت هلال‌احمر همچنین با تبریک روز خبرنگار (١٧ مرداد) به خبرنگاران حاضر در این مراسم، گفت: صمیمانه از خبرنگارانی که همواره هلال‌احمر را دیده و از این جمعیت حمایت و پشتیبانی کردند، تقدیر می‌کنم؛ قطعا جنبه حمایتی بسیار قوی رسانه‌ها از جمعیت نه به علت عملکرد هلال‌احمر، که به علت دید مثبت  خبرنگاران به هلال‌احمر است.

 

کد خبرنگار: ۴۱۰۲۰

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of