Saturday 29 February 2020 | شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸

حدیث سلامتی: زاهد در دنیا کسی است که حرام...

۱۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۰
بازدید: 181

نگرانی پلیس از افزایش تصادفات رانندگی

به گزارش طبنا (خبرگزاری سلامت)، سردار محمدحسین حمیدی درباره نقاط حادثه خیز در جاده‌های کشور گفت: کاهش نقاط حادثه‌خیز در جاده‌ها زیاد محسوس نبوده و آن چیزی که ما توقع داریم نیست چراکه منابع مالی کافی برای اصلاح محل‌های حادثه‌خیز تزریق نشده است.

وی همچنین از افزایش حوادث رانندگی در محدوده‌های ۳۰ کیلومتری شهرها خبر داد و گفت: در گذشته این آمار حدود ۶۰ درصد که خودش آمار بسیار بالایی است اما متاسفانه مدتی بعد به حدود ۶۵ درصد رسید و در حال حاضر نیز به ۶۸ درصد رسیده که این افزایش برای ما نگران کننده است.

فرمانده پلیس راه کشور با بیان اینکه این افزایش هیچ توجیهی ندارد، گفت: این مساله نشان می‌دهد که در این محدوده‌ها دچار مشکلات مدیریتی و زیرساختی هستیم. محدوده‌هایی که شهرداری‌ها در آنجا خدمات نمی‌دهند اما مجوز صادر می‌کنند یا اینکه محدوده‌هایی که حوزه جاده است. اما چون جاده به انتها رسیده و خدماتش کمتر شده است.

حمیدی با بیان اینکه در عین حال در این محدوده ها بار و مسافر و تردد موتورسیکلت بیشتر است، اظهار کرد: بررسی کردیم و در حال استخراج کردن آمار نهایی هستیم تا ببینیم چند درصد نقاط حادثه‌خیز در این مناطق واقع شده است.

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of