Friday 18 October 2019 | جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸

حدیث سلامتی: زاهد در دنیا کسی است که حرام...

۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۲
بازدید: 105

نمایشگاه الکامپ سبب ترافیک بیشتر در شهر می‌شود

به گزارش طبنا(خبرگزاری سلامت)، حجت نظری با اشاره به برگزاری نمایشگاه الکامپ در نمایشگاه بین‌المللی تهران در تیر ماه سال جاری اضافه کرد: الکامپ یکی از نمایشگاه‌های پرمخاطب است که اینگونه نمایشگاه‌ها باید به شهر آفتاب منتقل شود تا از ایجاد ترافیک مضاعف در سطح شهر پرهیز شود.

عضو شورای شهر تهران با اشاره به مصوبه شورای شهر مبنی بر برگزاری نمایشگاه‌های پر مخاطب در داخل شهر تهران گفت: امیدواریم که تمام زیرمجموعه‌های دولت این تعامل را با ما داشته باشند تا بتوانند این نمایشگاه‌ها را بر اساس موضوعی که در کمیسیون زیربنایی دولت مصوب شده بررسی کنند و در نهایت در مدت کوتاهی به شهر آفتاب منتقل شود تا دیگر در داخل شهر شاهد برگزاری نمایشگاه‌های پر مخاطب نباشیم.

وی با تأکید بر اینکه  این اتفاق به بهبود وضعیت ترافیکی شهر کمک می‌کند، اظهار کرد: تلاش بر این است که امکانات را به طور کامل به شهر آفتاب برسانیم.

نظری با تأکید بر اینکه در حال حاضر امکانات حمل و نقل ریلی وجود دارد و تلاش می‌کنیم که در  سال ۹۸ مشکلاتمان را به حداقل برسانیم خاطرنشان کرد: برای جلوگیری از  برگزاری الکامپ در داخل شهر پیگیر موضوع هستیم تا از طریق هیأت دولت موضوع به سرانجام برسد.

وی خاطرنشان کرد: در شرایط  کنونی بحث در کمیسیون امور زیربنایی دولت به سرانجام رسیده و در انتظار تعیین تکلیف در هیأت دولت هستیم.(باشگاه خبرنگاران)

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of