Wednesday 23 October 2019 | چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۸

حدیث سلامتی: زاهد در دنیا کسی است که حرام...

۳۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۳
بازدید: 108

نظارت بر فرآیند آماده سازی زیرساخت‌های مراسم اربعین حسینی(ع)

به گزارش خبرگزاری سلامت سردار محسن فتحی زاده در حاشیه بازدید از مرز مهران ، اظهار داشت: با توجه به مراسم عظیم اربعین حسینی در سه ماه آینده ، دستگاه های مختلف باید همه ظرفیت ها و توانمندی های خود را به کار گیرند.

 

وی افزود :نیروی انتظامی به لحاظ وظیفه و مسئولیت امنیتی که در برگزاری مراسم اربعین دارد، برنامه ریزی های خود را در جهت تامین امنیت این مراسم بزرگ انجام داده و در حال هماهنگی با سایر دستگاه‌ها است.

 

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا با بیان این که امیدواریم خدمتگزار خوبی برای زائران باشیم ،تصریح کرد: آنچه پیش بینی می شود امسال با افزایش دما و افزایش تعداد زائران با حجم بالا مواجه خواهیم بود و به همین منظور باید برنامه ریزی ها کامل تر باشد.

 

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به ارائه ویزای رایگان برای زائران، گفت: این موضوع زمینه  را برای حضور حداکثری زائران فراهم می کند و می طلبد زیرساخت‌ها باتوجه به حجم حضور و تردد آنها در نظر گرفته شود.

وی به هموطنان توصیه کرد: به محض اعلام صدور روادید از سوی مسئولان سازمان حج و زیارت جهت اخذ روادید اقدام کنند و رایگان بودن ویزا به معنای عدم نیاز به روادید جهت تردد در پایانه‌های مرزی نیست .

 

سردار فتحی زاده در پایان با بیان اینکه مرز مهران یکی از مرزهای بسیار مهم از لحاظ تردد زائران محسوب می‌شود گفت: در برنامه‌ریزی‌های بعدی مشخص می شود زائران کدام استان ها در جهت سهولت تردد از این مرز گذر خواهند کرد.

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of