۲۸ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۰

معاون عملیات ناجا:توانایی اپراتورهای ۱۱۰ در استفاده از تکنیک های مددکاری و مشاوره

معاون عملیات نیروی انتظامی بر استفاده از تکنیک های مددکاری و مشاوره از سوی اپراتورهای پلیس ۱۱۰ تاکید کرد و گفت: اپراتور ها باید همانند یک مشاور زبده و کاردان جهت القاء حس آرامش و اطمینان در ذهن تماس گیرنده، عمل نمایند.
 

به گزارش خبرگزاری سلامت  سردار "سید حسن بتولی" در حاشیه بازدید از مرکز مانیتورینگ، سایت پلیس ۱۱۰ و سامانه AVLS معاونت عملیات فرماندهی انتظامی استان البرز، به اهمیت نقش مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ به عنوان نخستین پل ارتباطی افراد حادثه دیده با پلیس اشاره کرد و گفت: توانایی اپراتورهای این مرکز در القاء آرامش به تماس گیرندگان با استفاده از تکنیک های مددکاری و مشاوره نقش بسزایی دارد.

معاون عملیات ناجا بیان داشت: اپراتور ها علاوه بر عمل به وظایف قانونی خود باید همانند یک مشاور زبده و کاردان جهت القاء حس آرامش و اطمینان در ذهن تماس گیرنده مبنی بر اقدام موثر و لازم از سوی پلیس، عمل کنند. اگر احساس رضایتمندی در مردم وجود نداشته باشد تمام تلاش ما حتی در زمان رسیدن به نتیجه مطلوب از نظر روانی بی اثر خواهد بود.

سردار بتولی همچنین از مرکز AVLS راه اندازی شده در استان البرز بازدید و از نزدیک عملکرد این سیستم را مشاهده کرد. سیستم AVLSدر مرحله نخست برای برقراری تماس امن با واحد های گشتی و سپس ردیابی و نظارت بر این واحدها توسط متخصصان داخلی طراحی شده و هم اکنون در مرحله تست و بهره برداری در استان البرز است

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of