Friday 3 April 2020 | جمعه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹

حدیث سلامتی: زاهد در دنیا کسی است که حرام...

۲۵ آبان ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۸
بازدید: 199

مشارکت مرحوم نوربخش در امور خیر/ عمل جز با هدف خدمت زیانکاری است

به گزارش طبنا (خبرگزاری سلامت)، محمد شریعتمداری صبح جمعه در مراسم تشییع پیکر رئیس و معاون سازمان تامین اجتماعی در گرگان اظهار کرد: امروز شما مردم دو خدمتگزار صدیق، پرتلاش، پاکدست و با مدیریت جهادی را از دست دادید.

وی با بیان اینکه مرحومان از زمان شروع خدمت زحمات زیادی در سال های متمادی برای مردم و کشور کشیدند، افزود: تامین اجتماعی، سازمانی است که نیمی از مردم ایران با آن در ارتباط هستند و همه مردم عزادار آنها هستند.

شریعتمداری بیان کرد: نوربخش هیچ گاه از خستگی کار ننالید و در اکثر فعالیت‌های خیر مشارکت داشت.

وی ادامه داد: در شهر ری یک مرکز درمانی وجود داشت که وی رایگان در آنجا طبابت می‌کرد.

وزیر تعاون، با بیان این که دکتر نوربخش هنگام طبابت لباس معمولی می پوشید و کسی مطلع نبود که سمت وی چیست، تصریح کرد: استقبال مردم در صبح جمعه نشان از محبوبیت آن ها است.

وی اضافه کرد: شب جمعه و شب ربیع الاول چنین اتفاقی افتاد و این یک فضیلت است.

شریعتمداری این حادثه را درس عبرت بزرگی برای همه دانست و گفت: هرکس جز با هدف خدمت عمل کند زیان خواهد کرد.

وی بیان کرد: تمام حوادث دست به دست هم داد که چنین اتفاقی افتاد و مرگ در انتظار ما است و باید عبرت بگیریم و خدمتگزار مردم باشیم.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خاطر نشان کرد: آنها در دفاع مقدس و بعد از انقلاب به مردم خدمت کردند و  همه ما در برابر مردم مسئول هستیم.

نوربخش و تاج‌الدین به همراه وزیر تعاون، برای سفری یک روزه شامگاه چهارشنبه وارد گرگان شدند و ظهر پنجشنبه هنگام بازدید از طرح‌های توسعه‌ای استان گلستان در غرب گرگان دچار حادثه رانندگی شدند.

در این حادثه رئیس و معاون سازمان تامین اجتماعی به علت شدت حادثه علیرغم اعزام به بیمارستان و تلاش تیم پزشکی جان خود را از دست دادند و خلیل حنیف مدیرکل امور مجلس و استان های وزارت تعاون هم در بیمارستان بستری شد. (مهر)

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of