۲۲ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۳

مدیر مدارس آموزش از راه دور وزارت آموزش وپرورش خبرداد:امکان افزایش پوشش تحصیلی برای دانش آموزان مقیم خارج از کشور

مدیرآموزش از راه دور وزارت آموزش وپرورش از امکان افزایش پوشش تحصیلی برای دانش آموزان مقیم خارج از کشور خبرداد.

به گزارش  خبرگزاری سلامت به نقل از مرکزاطلاع رسانی وروابط عمومی وزارت آموزش وپرورش  ، گودرز شاهمرادی در چهارمین کارگروه مشترک مدیریت مدارس آموزش از راه دور وزارت آموزش وپرورش با  مدارس خارج از کشور که در سالن اجتماعات سازمان برگزار شد، اظهارکرد: صدد افزایش پوشش تحصیلی دانش آموزان  به ویژه در مناطق کمتر توسعه یافته و خارج از کشور هستیم .

مدیرآموزش از راه دور وزارت آموزش وپرورش با اشاره به این که مدارس آموزش از راه دور می توانند از سه روش آموزشی، کتاب پایه، دیداری – شنیداری و روش الکترونیکی استفاده کنند، خاطرنشان کرد: حوزه فعالیت مدارس آموزش از راه دور در داخل و خارج از کشور می باشد.

وی بر موضوع ایجاد درگاه آموزشی مشترک با زیرساخت هایی قوی برای دانش آموزان نیازمند اشاره و بیان کرد: با فراهم کردن ظرفیت مناسب ، می توان به سمتی پیش رفت که کلیه دانش آموزان مدارس آموزش از راه دور کشور تحت پوشش این درگاه قرار گیرند و از جنبه های کیفیت بخشی و نظارتی بیشتری برخوردار شوند.

شاهمرادی با اشاره  به پتانسیل های موجود در مدارس آموزش از راه دور خارج ازکشور، افزود: با توجه به تعامل خوب مسئولین مرکز امور بین الملل و مدارس خارج ازکشور با این سازمان، آمادگی خود را برای افزایش پوشش تحصیلی دانش آموزان ایرانی مقیم خارج از کشورکه امکان دسترسی به منابع ایرانی اسلامی محدودی دارند از طریق این مدارس اعلام می کنیم.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments