Thursday 20 February 2020 | پنجشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸

حدیث سلامتی: زاهد در دنیا کسی است که حرام...

۰۱ مهر ۱۳۹۵ - ۰۰:۰۷
بازدید: 126

ماجراهای من و زندگیم

برنامه «پشت پلک صبح» شبکه رادیویی سلامت، بامداد پنجشنبه ـ یکم مهر ماه، با موضوع «ماجراهای من و زندگیم» تقدیم شنوندگان صدای دانش، نشاط و آرامش می‌شود.

به گزارش خبرگزاری سلامت، «پشت پلک صبح» عنوان برنامه ای از شبکه رادیویی سلامت است که می کوشد فضایی آرام را برای لحظه های شبانگاهی شنونده های صدای دانش، نشاط و آرامش به ارمغان آورد.
در بخش کارشناسی برنامه، در گفت و گو با دکتر مینا پورفرخ، روانشناس؛ دکتر فرشاد شیبانی، روانشناس؛ دکتر حسین ابراهیمی مقدم، روانشناس، دکتر کوروش صمدپور، متخصص تغذیه به سوال مخاطبان درباره «اول مهر همیشه پر از خاطره است چقدر در فصل ها دنبال خاطره ها و یاد گذشته ها هستید؟» پاسخ می دهد.
«پشت پلک صبح»، جنگی شبانه در راستای رعایت حقوق شهروندی متقابل و افزایش آگاهی اجتماعی است که از بخش های مختلف و متنوعی همچون گفتار، گزارش، ترانه و تصنیف، نمایش و کارشناسی تشکیل شده است.
برنامه «پشت پلک صبح» به تهیه کنندگی «سیما غفاری» و گویندگی «مسعود خواجه وند»، بامداد پنجشنبه ها کاری از گروه تغذیه و سلامت رادیو سلامت تقدیم شنوندگان می شود.

یادآور می شود، این برنامه رادیویی در راستای ارتقای دانش مخاطبان در حوزه سلامت و تغییر نگرش در افراد شب کار، هر شب از ۳۰ دقیقه بامداد به مدت ۱۲۰ دقیقه،از موج اف. ام ردیف ۱۰۲ مگاهرتز تقدیم شنوندگان شبکه رادیویی سلامت می شود.

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of