قدردانی از کمک یک میلیاردی مقام معظم رهبری به آوارگان میانمار

به گزارش طبنا(خبرگزاری سلامت) از پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، در پیام تشکر دکتر علی اصغر پیوندی ، رئیس جمعیت هلال احمر آمده است:

“محضر مبارک حضرت آیت الله خامنه ای

مقام معظم رهبری (مده ظله العالی)

با سلام و احترام فراوان

اینجانب به عنوان عضو کوچکی از مجموعه بزرگ هلال احمر جمهوری اسلامی ایران از حسن توجه، مناعت طبع و اقدام انسان دوستانه حضرتعالی برای کمک به مردم آواره و مظلوم میانمار تشکر و قدردانی می نمایم.

پیرو تاکیدات حضرتعالی و در اولین ماموریت خارجی ام به عنوان رئیس جمعیت هلال احمر ایران در مرز بنگلادش و میانمار شاهد رنج ها و زخم های فراوانی بر تن مسلمانان محروم گریخته از میانمار بودم. بار مصیبت و محنت انباشته در آن دیار آنقدر سنگین است که وصف آن در قالب کلمات به هیچ صورت ممکن نیست. بی گمان جز با همیاری همه ملت ایران نمی توان بر این درد بزرگ بشریت مرهم گذاشت. چراغی که حضرتعالی همچون همیشه در این راه روشن کردید، با لطف و احسان مردم خیرخواه ایران زمین می‌تواند فروزان‌تر از گذشته نام کشور عزیز اسلامی مان را در جغرافیای احسان و نیکوکاری ماندگار کند.

امیدوارم با تلاش های مستمر در جمعیت هلال احمر و برنامه مدون و جامعی که در این خصوص تهیه شده، بتوانیم مرهمی بر این رنج‌ها و زخم‌ها و امانتداری صالح برای الطاف ویژه حضرتعالی و همه مردم نیکوکار ایران اسلامی در عرصه های بین‌المللی باشیم. ان شاالله”.

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of