۲۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۲

فرمانده ناجا: رونمایی از خودروی جدید پلیس /آمادگی برای برگزاری هر چه باشکوهتر راهپیمایی ۲۲ بهمن

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به آمادگی پلیس برای برگزاری هر چه باشکوه و امن تر راهپیمایی ۲۲ بهمن از ورود خودروی جدید به ناوگان خودرویی پلیس خبر داد.
 

به گزارش خبرگزاری سلامت  سردار "حسین اشتری" در حاشیه همایش فصلی فاتب در جمع خبرنگاران با تبریک فرا رسیدن ایام الله دهه فجر و ۲۲ بهمن ماه اظهار کرد: نیروی انتظامی اقدامات اولیه را برای هر چه باشکوه و امن تر برگزار شدن راهپیمایی ۲۲ بهمن انجام داده است.

وی افزود: این برنامه ها اعم از برنامه های ترافیکی و انتظامی و در راستای هر چه بهتر برگزار شدن مراسم راهپیمایی است.

فرمانده نیروی انتظامی در ادامه با اشاره به افزوده شدن خودروی جدید به ناوگان خودرویی پلیس بیان داشت: ناوگان خودرویی پلیس احتیاج به بازسازی داشت و انتخاب خودروی جدید با تأیید ستاد کل نیروهای مسلح بوده است.

وی خاطر نشان کرد: پس از تست و تأیید، این خودروی جدید در تمام کشور استفاده می شود و در مورد خودروهای بنز نیز ، تا زمانی که مجوز داریم مورد استفاده قرار می گیرند و کم کم از رده خارج می شوند.

سردار اشتری درباره عملکرد پلیس در ۱۱ ماه گذشته گفت: در همه شاخص ها بهبود داشته ایم و اقدامات صورت گرفته بسیار ارزشمند بوده است.

وی عنوان کرد: بررسی ها نشان می دهد که پلیس حرکت رو به جلو دارد و در زمان بحران نیز پلیس خوش درخشیده است و بر اساس ارزیابی های صورت گرفته میزان رضایت مندی مردم از عملکرد پلیس ارتقاء داشته است.

سردار اشتری در خصوص حادثه ملارد نیز توضیح داد: پلیس تعقیب و گریزی با سارقان مسلح داشت که متأسفانه در این تعقیب و گریز یکی از همکارانمان به شهادت رسید و خوشبختانه با پیگیری های صورت گرفته افراد مجرم و قاتل نیز در کمتر از ۲۴ ساعت دستگیر شدند و امیدواریم دستگاه قضائی هر چه سریعتر درباره این متهم سابقه دار تصمیم گیری کنند.

وی همچنین درباره برنامه های پایانی سال پلیس گفت: با توجه به حضور مردم در مراکز خرید و افزایش تردد شهروندان حضور مأموران پلیس نیز به ویژه در مراکز خرید بیشتر می شود.

گفتنی است، با حضور سردار " حسین اشتری" و رئیس پلیس پایتخت سردار " حسین ساجدی نیا" از خودروی جدید پلیس به نام " سراتو " رونمایی شد.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x