Friday 5 June 2020 | جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹

حدیث سلامتی: زاهد در دنیا کسی است که حرام...

۲۵ تیر ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۴
بازدید: 404

ظرفیت های سازنده فضای مجازی را توسعه دهیم

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به استفاده مناسب از فضای شبکه های مجازی، گفت: بایستی تمرین کنیم، یاد بگیریم و مدیریت وتلاش کنیم که خیر این امکانات بیش از شر آنها باشد. ما این ظرفیت ها را، برای کشور خوب و سازنده می دانیم و حتما باید حفظ کرده و توسعه دهیم.

محمد رضا نجفی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری سلامت درخصوص استفاده مناسب از فضای شبکه های مجازی، اظهار داشت: توسعه آگاهی، نشر خوبی ها، دانش، تجارب، ارتقاء روابط، ایجاد زمینه های وحدت، همدلی، فهم مشترک، نظارت و کنترل بر روند اقدامات،  فعالیت ها و کارهایی که انجام می شود، همگی نیازمند ابزار است.

عضو کمیسیون صنایع و معادن تصریح کرد: یعنی همه این ضرورت های مدیریتی، آموزشی و تربیتی نیازمند ابزارهای ارتباطی است. امروزه زیرساخت ابزارها و ملزومات ارتباطی، همین شبکه های مجازی است. این شبکه ها می توانند آفت زا هم باشند. همه آنچه که در عالم ماده سراغ می گیریم، وقتی حسن دارند، قبح هم دارند، خیر و شر با هم دارد. ما می توانیم در عالم ماده پدیده ای را پیدا کنیم که صرفا خوبی محض باشد و هیچ گرفتاری نداشته باشد؟شبکه های مجازی هم به همین شکل هستند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: ما بایستی تمرین کنیم، یاد بگیریم و مدیریت وتلاش کنیم که خیر این امکانات بیش از شر آنها باشد. دستاوردها، منافع و آثار ارزشمندی که در جامعه دارند، هیچ نسبتی با اشکالاتی که ممکن است ایجاد کند، ندارد. ما این ظرفیت ها را، برای کشور خوب و سازنده می دانیم و حتما باید حفظ کرده و توسعه دهیم.

کدخبرنگار۴۱۰۵۵

 

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of