شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ | Saturday 29 June 2019

حدیث سلامتی: زاهد در دنیا کسی است که حرام...

۲۸ آبان ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۸
بازدید: 394

ضرورت ساماندهی کودکان کار و کارتن‌خواب‌ها در فصل سرما

به گزارش طبنا (خبرگزاری سلامت)، الهام فخاری با اشاره به شروع فصل سرما و حضور کودکان کار و خیابانی و کارتن‌خواب‌ها  ‌اعم از زنان و مردان در خیابان‌ها، اظهار کرد: دستگاه‌های متولی باید تمهیداتی را برای ساماندهی این افراد در دستور کاری خود قرار دهند.

وی تصریح کرد: متاسفانه در حال حاضر شاهد افزایش کودکان خیابانی و همچنین کارتن‌خواب‌ها در سطح شهر تهران هستیم و هر روز نیز به تعداد این افراد افزوده می‌شود، این در حالی است که باید تدبیری برای این موضوع شود.

فخاری با اشاره به اینکه مدیریت شهری نیز آمادگی هر نوع همکاری را با سازمان‌های مسئول برای ساماندهی قشرهای اشاره شده دارد، گفت: در این بخش شهرداری می‌تواند با فراهم کردن مکان‌هایی شرایط حضور این افراد را فراهم کند.

عضو شورای اسلامی شهر تهران در ادامه با تاکید بر اینکه باید موضوع کودکان کار و خیابانی جدی گرفته شود، گفت: اگر چه طی ماه‌های گذشته اقداماتی انجام شده که البته این اقدامات غیر کارشناسی بوده اما باید در این زمینه ورود کرد و اقدامات اساسی و با برنامه انجام داد.

وی اضافه کرد: یکی از سیاست‌های اصلی این دوره از مدیریت شهری بازنگری مراکز بهاران و مراکز نهگداری کودکان کار و خیابانی است چرا که باید در این مراکز خدمات جدیدی اضافه شود.(تسنیم)

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of