Sunday 19 January 2020 | یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸

حدیث سلامتی: زاهد در دنیا کسی است که حرام...

۱۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۰
بازدید: 198

شکایت از عضو شورای شهر تهران به دلیل توئیت‌هایش

به گزارش طبنا (خبرگزاری سلامت)، ناهید خداکرمی در خصوص پرونده شکایت از وی گفت: ستاد امر به معروف و نهی از منکر اصفهان به دلیل محتوای برخی توئیت‌ها و مصاحبه‌هایم از من شکایت کرده است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر پرونده شکایت از من در جریان است، تصریح کرد: وکیل پیگیر پرونده است، اما پیش از این  پرونده من در شعبه پنج بازپرسی اصفهان قرار داشت، اما حالا پرونده بنا به دلایلی که نمی‌دانیم به شعبه ۶ دادسرا منتقل شده است.

خداکرمی با بیان اینکه هنوز کیفرخواستی صادر نشده است، گفت: ستاد امر به معروف و نهی از منکر اصفهان با استناد به برخی توئیت‌ها و مصاحبه‌هایم از من شکایت کرده است و گویا نامه‌نگاری‌ها با پلیس فتا در مورد تعیین صحت و سقم توئیت‌ها و مصاحبه‌های منتسب به من، انجام شده است.

وی با بیان اینکه ستاد امر به معروف نهی از منکر اصفهان مدعی شده است که به دلیل توئیت‌ها و مصاحبه‌هایی که در مورد حجاب داشته ام مردم را تشویق به بی‌حجابی کرده‌ام، افزود: من هر جا که نظر داده‌ام مبتنی بر بررسی بوده است و معتقد هستم که باید تجدید نظری در قوانین فرهنگی داشته باشیم چرا که قواعد کنترلی مورد تائید نیست.

خداکرمی با بیان اینکه جای سوال است که چگونه ستاد امر به معروف و نهی از منکر یک استان دیگر می‌تواند از عضو شورای یک استان دیگر شکایت کند، گفت: این در حالی است که این موارد بی‌عدالتی و فساد اقتصادی که ناقض قوانین کشور و شهر است اتفاق می‌افتد اما هیچ کس از هیچ کس شکایت نمی‌کند.

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of