Sunday 31 May 2020 | یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹

حدیث سلامتی: زاهد در دنیا کسی است که حرام...

۲۵ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۹
بازدید: 198

سامانه بارشی از فردا وارد کشور می‌شود

به گزارش طبنا (خبرگزاری سلامت)، فریبا گودرزی روز یکشنبه افزود: امروز در بیشتر مناطق کشور جوی آرام حاکم است که افزایش آلاینده‌ها در شهرهای صنعتی و پرجمعیت مانند تهران،کرج، قزوین و اصفهان را به همراه خواهد داشت.
وی اظهار کرد: اما فردا با ورود سامانه بارشی از غرب، ابتدا در غرب، شمال غرب و به تدریج سواحل غربی خزر بارش‌ها آغاز می‌شود و اواخر وقت دامنه‌های جنوبی البرز را در بر می‌گیرد که بر این اساس بارندگی‌ها در قزوین، البرز و تهران آغاز می‌شود.

وی ادامه داد: روز سه شنبه علاوه بر مناطق یاد شده در جنوب غرب،سواحل دریای خزر،شمال شرق،استان مرکزی،غرب سمنان و غرب اصفهان نیز بازندگی خواهیم داشت؛ بارش‌ها در جنوب غرب به صورت رگبار و رعد و برق و گاهی با وزش بادهای شدید همراه است.

کارشناس سازمان هواشناسی اظهار کرد: روزهای دوشنبه و سه شنبه بارش‌ها در ارتفاعات و مناطق سردسیر یاد شده به صورت برف خواهد بود.

وضعیت هوای تهران / گرم‌ترین و سردترین نقاط کشور

وی افزود: هوای تهران امروز صاف و همراه با غبار محلی است، فردا نیز تا ظهر غبار محلی خواهیم داشت اما از بعدازظهر فردا افزایش ابر و اواخر وقت بارش‌های پراکنده پیش‌بینی شده اما سه شنبه بارش باران خواهیم داشت. بیشینه دمای امروز پایتخت به ۱۴ درجه می‌رسد و کمینه امروز صبح پنج درجه سانتی‌گراد بود. همچنین فیروزکوه و آبعلی به ترتیب هفت و سه درجه زیر صفر بودند.

کارشناس سازمان هواشناسی گفت: بندرعباس با ۲۸ درجه بالای صفر و شهرکرد و کرمان به ترتیب ۱۰ و ۶ درجه زیر صفر گرم‌ترین و سردترین نقاط کشور در ۲۴ ساعت گذشته بودند.

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of