Sunday 26 January 2020 | یکشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۸

حدیث سلامتی: زاهد در دنیا کسی است که حرام...

۱۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۰
بازدید: 186

رشد ۸۰ درصدی جرایم در فضای مجازی

به گزارش طبنا (خبرگزاری سلامت)، سردار حسین اشتری در جمع خبرنگاران اظهار کرد: جرایم در فضای مجازی نسبت به سال گذشته رشد ۸۰ درصدی داشته که نیروی انتظامی با توجه به ظرفیت‌ها و آمادگی‌های خود توانسته بیش از ۸۰ درصد جرایم این حوزه را کشف کند.

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه برنامه ما این است که تا پایان سال ۹۸ همه شهرهای بالای ۱۰۰ هزار نفر جمعیت دارای پلیس فتا باشند، گفت: هم‌اکنون در ۱۴۶ شهرستان و مرکز استان پلیس فتا فعالیت می‌کند و امیدواریم با تأمین اعتبار لازم از سوی دولت بتوانیم در سایر شهرها نیز پلیس فتا را راه‌اندازی کنیم.

وی درباره تجهیزات واگذار شده، تصریح کرد: نیروهای ما با توجه به تعهد، تخصص و جانفشانی‌های خود توانسته‌اند مأموریت‌ها را به‌خوبی انجام دهند، آمار رضایت مندی مردم از ناجا که توسط دستگاه‌های بیرونی انجام شده گواه این صحبت ماست.

سردار اشتری اضافه کرد: برخی از تجهیزات در مرز توسط وزارت دفاع به نیروی انتظامی اختصاص داده شد ولی بخش اعظمی از آن باقی مانده که امیدواریم دولت محترم و مجلس شورای اسلامی این تجهیزات را در اختیار وزارت دفاع قرار دهند که این وزارتخانه نیز تجهیزات را در اختیار نیروی انتظامی قرار دهد.

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of