Friday 29 May 2020 | جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹

حدیث سلامتی: زاهد در دنیا کسی است که حرام...

۱۰ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۷:۰۵
بازدید: 210

راه‌اندازی آموزش مجازی عتبات دانشگاهیان

سامانه آموزش مجازی شامل سه درس” گفتاری پیرامون عاشورا،آداب و احکام زیارت و حیات پاکان” راه‌اندازی شد.

به گزارش گروه رسانه های خبرگزاری سلامت، حجت الاسلام والمسلمین فقیهی؛رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان در تشریح آخرین وضعیت آموزش زائران عتبات دانشگاهیان گفت: آموزش‌ به زائران عتبات دانشگاهیان با هدف آمادگی معنوی، معرفت‌افزایی و آشنایی با مسائل اجرایی سفر در سراسر کشور آغاز خواهد شد.

 

فقیهی گفت:برای برگزاری همایش های استانی قبل از سفر و جلسات، سرفصل‌های آموزشی، بسته های فرهنگی،عکس وکلیپ تهیه شده و در اختیار شوراهای هماهنگی ستاد در سراسر کشور قرار گرفته است. برای زائران عتبات دانشگاهیان یک جلسه آموزشی قبل از سفر برگزار می‌شود و این جلسات تا پایان این دوره ادامه دارد.

 

وی ادامه داد:علاوه بر برگزاری کلاس های آموزشی،همایش های استانی هم با حضور مسئولین ستاد و کلیه زائرین اصلی و ذخیره در مراکز استان ها برگزار خواهد شد که اولین همایش استانی این دوره روز یازدهم مرداد ماه درگیلان و اولین کلاس آموزشی قبل از سفر هم سه شنبه ۱۰ مرداد ماه در تهران برگزار می شود.

 

رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان خاطر نشان کرد: از آنجایی که زائرین دانشگاهی خواهان اطلاعات بیشتری در خصوص عتبات و آمادگی برای این سفر هستند به همین منظور سامانه آموزش مجازی شامل سه درس” گفتاری پیرامون عاشورا،آداب و احکام زیارت و حیات پاکان” راه‌اندازی شده و متقاضیان می‌توانند به آدرس الکترونیکیsamane.labbayk.irمراجعه و با وارد کردن مشخصات خود از این بسته های آموزشی استفاده کنند.

 

فقیهی گفت:آموزش مجازی به زائرین عتبات دانشگاهیان بعد از ثبت نام نهایی زائرین اصلی و ذخیره در سامانه آموزش مجازی آغاز شده است.از بین زائرانی که با موفقیت دوره های آموزش مجازی را تا پایان شهریور ماه بگذرانند به ۳۱۳ نفر کمک هزینه ۱۰۰ هزار تومانی و به ۳نفر به قید قرعه کمک هزینه ۵۰۰ هزار تومانی تعلق خواهد گرفت.

 

وی افزود:زائرانی که موفق به دریافت گواهی نامه نهایی شدند،پی دی اف آن را با ذکر مشخصات و شماره تماس به آدرسamoozesh@labbayk.ir ارسال کنند تا در قرعه کشی دریافت کمک هزینه این دوره شرکت داده شوند.

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of