۰۸ مهر ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۰

همه داوطلبان آماده حل مشکلات با همکاری و هم افزایی هستند

ئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر گفت: گلستانی ها همواره در زمینه انجام امور خیر در کشور پیشتاز هستند.


به گزارش خبرگزاری سلامت ، فرحناز رافع در حاشیه مراسم افتتاح نخستین مدرسه هلال کشور در روستای سلاق قولجه تپه شهرستان گنبد کاووس، اظهار کرد: خوشحالم که خیرین ما کمر همت بستند و نیاز آموزشی این روستا را برطرف کردند.
وی افزود: در سفرنامه سلامت و امید که سال ۹۳ در استان گلستان برگزار شد، داوطلبان و خیرین قول ساخت نخستین مدرسه هلال کشور در روستای سلاق قولجه تپه شهرستان گنبدکاووس را دادند که خوشبختانه پس از ۲ سال انجام شد.
رافع افزود: تمام تلاش ما این است که درد مردم را کمتر کرده و از بروز آسیب های احتمالی جلوگیری کنیم و جمعیت هلال احمر هر کجا احساس نیاز کند به عنوان معین دولت و همراه مردم وارد عمل می شود.
وی تصریح کرد: تمامی داوطلبان و کارکنان ما آماده اند تا برخی مشکلات را با همکاری و هم افزایی مردم در نقاط مختلف کشور حل کنند و امیدوارم خیرین بیشتری به ما پیوندند و در امتداد این راه کمک حال ما باشند.
دکتر حسین احمدی، مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان هم در این باره گفت: شروع ماه مهر همراه با مهرورزی است و ما امروز شاهد مهرورزی خانواده «آق پور» یکی از خیرین داوطلب استان گلستان بودیم.
وی افزود: این مدرسه توسط آقای آنه محمد آق پور قابوس و خانم شهلا ملک پور در روستای «قولجه تپه» شهرستان گنبد کاووس ساخته شده و به نام پدر مرحوم ایشان «نوروز محمد آق پور» نامگذاری شده و با این کار نام گلستان و شهرستان گنبد کاووس در سطح کشور به عنوان استان پیش قدم مطرح شده و به عنوان نخستین مدرسه هلال کشور به ثبت رسیده است.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان گفت: خوشحالیم در استان گلستان و منطقه گنبد کاووس توانمندان این چنین دلسوز و فداکار در راه اهداف بشر دوستانه جمعیت هلال احمر به تاثیر از مکتب حیات بخش اسلام و آموزه های دینی قدم برمی دارند.
دکتر احمدی افزود: امروز ما شاهد خنده و خوشحالی اهالی روستا و کودکان و نونهالانی بودیم که در این محوطه با غرور راه می رفتند و این جای خوشحالی دارد.
وی با ابراز امیدواری از اینکه داوطلبین و خیرین توانمند هلال احمر در استان گلستان گام های بزرگتری بردارند، گفت:  امیدوارم خیرین در تمام عرصه های بشر دوستانه حضور موثرتری داشته باشند و وظیفه ما هم در این زمینه سنگین تر شده زیرا باید به عنوان پلی برای توان توانمندان و نیاز نیازمندان عمل می کنیم.
دکتر احمدی افزود: عملیات ساخت این مدرسه دو کلاسه از سال ۹۳ آغاز شده و پس از دو سال به پایان رسید.
لازم به ذکر است این دبستان ۲ کلاسه ۲۱ دانش آموز دختر و پسر اول تا ششم ابتدایی دارد و توسط آنه محمد آق پور قابوس و شهلا ملک پور از خیرین داوطلب جمعیت هلال احمر استان گلستان ساخته شده است .

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments