۲۷ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۵

دو پایگاه امدادی زنجان به نام دو امدادگر شهید این استان ثبت می شود/ ساخت تندیس دو شهید و نصب در پایگاه های امدادی زنجان/

دبیرکل جمعیت هلال احمر در جلسه شورای عالی جمعیت با حضور خانواده شهدای امدادگر هلال احمر که در حادثه فروریزش دیواره چاه در استان زنجان جان خود را از دست دادند، با اعلام ثبت دو پایگاه امدادی استان به نام شهیدان وحید محمدی و سیدرضا جعفری، از ساخت تندیس دو شهید برای نصب در این دو پایگاه امدادی خبر داد.

 

به گزارش خبرگزاری سلامت اعضای خانواده دو امدادگر شهید جمعیت که در حادثه فروریزش دیواره چاه در استان زنجان جان خود را از دست دادند، با حضور در جلسه شورای عالی هلال احمر و با اهدای لوح های تقدیری به رئیس جمعیت، خواستار اهدای نشان رفیع شهادت به فرزندانشان به منظور جاودانه شدن فرهنگ امداد و نجات شدند.

 

*اعلام آمادگی خانواده دو امدادگر شهید برای احداث پایگاه امدادی در زنجان

 

همچنین در این جلسه ابوالفضل محمدی؛ برادر شهید وحید محمدی با تقدیم یک لوح، ضمن قدردانی از حضور مسئولان عالی هلال احمر و کارکنان هلال احمر قیدار در مراسم تدفین برادر فقیدش، اظهار کرد که به منظور ادامه راه آسمانی این شهید جاودان یاد، به صف امدادگران جمعیت هلال احمر پیوسته است.

 

وی با اشاره به محرومیت شهرستان خدابنده در استان زنجان، ضمن اعلام آمادگی دو خانواده شهید برای احداث یک پایگاه امدادی در این شهرستان به منظور یادبود شهدای امدادگر، خواستار تجهیز شعبه و پایگاه های امدادی شهرستان خدابنده به اقلام امداد و نجات و خودروی امدادی شد.

 

*تجهیز فوری شعبه هلال احمر خدابنده

 

لازم به ذکر است دکتر ضیائی؛ رئیس جمعیت هلال احمر در پایان مراسم تقدیر از خانواده دو امدادگر شهید زنجانی در جلسه شورای عالی جمعیت، با بیان اینکه شهیدان امدادگر، بالاترین سرمایه یعنی جان خود را برای خدمت به مردم تقدیم کردند، از پیگیری حقوق این افراد با تشکیل کمیته تدوین آئین‌نامه حمایتی امدادگران و کارکنان جانباز و شهید حین خدمت هلال‌احمر و همچنین تجهیز فوری شعبه هلال احمر شهرستان خدابنده خبر داد.

 

دبیرکل جمعیت نیز در این جلسه با اعلام ثبت دو پایگاه امدادی استان به نام شهیدان وحید محمدی و سیدرضا جعفری، از ساخت تندیس دو شهید برای نصب در این دو پایگاه امدادی خبر داد.

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of