Wednesday 23 October 2019 | چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۸

حدیث سلامتی: زاهد در دنیا کسی است که حرام...

۰۵ تیر ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۴
بازدید: 201

دومین کنگره بین المللی دانش آموزی زیست پزشکی برگزار می‌شود

به گزارش طبنا(خبرگزاری سلامت)، این کنگره در راستای اجرای اصل عدالت آموزشی با همکاری دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، فرهنگستان علوم پزشکی، کالج اویسینا، دانشگاه کوفه، دانشگاه کاتب و … در آبان ماه سال جاری به صورت مجازی (غیرحضوری) و رایگان برگزار می‌شود.

در این رویداد بین المللی، تازه‌های علمی دانشمندان و پژوهشگران بزرگ و مطرح جهان و همچنین جدیدترین دستاوردهای پژوهشی دانش آموزان، در موضوعات علمی بر اساس محورهای سرطان، سلول‌های بنیادی، ژنتیک، فناوری‌های نانو و میکروب شناسی به شکل ارائه مقاله در قالب سخنرانی یا پوستر در اختیار دانش آموزان و دبیران قرار خواهد گرفت.

همچنین به دانش آموز برتر سال برای اولین بار در کشور، تندیس بین المللی اعطا خواهد شد. کنگره زیست پزشکی می‌تواند این فرصت را برای تمام دانش آموزان مقطع متوسطه دوم رشته تجربی(پایه‌های۱۱،۱۰و۱۲) فراهم سازد تا بتوانند با کسب معلومات و اطلاع از یافته‌های جدید در عرصه علم و دانش، پژوهش و فناوری و فرهنگ استفاده صحیح از اینترنت در کنار یکدیگر آشنا شوند و در تلاش است تا با دستیابی به اهداف خود بتواند گام موثرتری در آموزش تعامل زیست شناسی و پزشکی به نسل آینده این مرز و بوم بردارد.

علاقه مندان به شرکت در این کنگره بین المللی می‌توانند با مراجعه به نشانی اینترنتی https://student.icbcongress.com ، به صورت رایگان در کنگره ثبت نام کرده و مقالات خود را تا تاریخ ۱۳ مهر ماه ارسال نمایند، البته برای شرکت در کنگره، ارسال مقاله الزامی‌نیست.

همچنین دانش آموزان و دبیران در صورت تمایل می‌توانند با ثبت نام در کارگاه‌های اختیاری و مجازی کنگره، از محتوای تئوری و عملی کارگاه‌های مختلف استفاده کند.

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of