Sunday 15 December 2019 | یکشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸

حدیث سلامتی: زاهد در دنیا کسی است که حرام...

۰۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۷:۰۵
بازدید: 205

دهه کرامت روی خط رادیو سلامت

شبکه رادیویی سلامت همزمان با فرا رسیدن دهه کرامت برنامه های متنوع و مختلفی را برای شنوندگان صدای دانش، نشاط و آرامش تدارک دیده است.

 

به گزارش خبرگزاری سلامت، برنامه های این شبکه رادیویی در دهه کرامت به شرح زیر است:
برنامه «کارگاهی برای زندگی» کاری از گروه ۱۲ مرداد ماه، از ساعت ۱۴:۰۵ به مدت ۴۵ آشنایی با نشانه‌های رفتاری افراد مهرطلب و راه‌های رهایی از آن
«صبح و زندگی» عنوان برنامه ای از گروه بهداشت و تندرستی، روزهای ۷ و ۸ مرداد ماه، از ساعت ۷:۰۵ به مدت ۸۰ دقیقه، گزارش از حرم امام زاده صالح(ع) و حضرت شاهچراغ (ع) را تقدیم شنوندگان می کند.
برنامه «کوچه سلامت پلاک ۱۰۲» کاری از گروه تغذیه و سلامت، ۱۳ مرداد ماه، از ساعت ۱۰:۳۰ به مدت ۹۵ دقیقه با حضور کارشناسان به این پرسش که بهترین هدیه ای که تا به حال داده اید چی بوده است؟ پاسخ می دهد.
«عصرتون سلامت» عنوان برنامه ای از گروه تغذیه و سلامت، ۵ مرداد ماه، از ساعت ۱۷ به مدت ۱۲۰ دقیقه با حضور کارشناسان به موضوع دهه کرامت می پردازد.
برنامه «بفرمایید سیب» کاری از گرو تغذیه و سلامت، روزهای ۶ و ۱۲ مرداد ماه، از ساعت ۱۷ به مدت ۱۲۰ دقیقه با حضور کارشناسان به موضوع دهه کرامت می پردازد.
برنامه «سلام امام رضا(ع)» روزهای ۳ و ۱۳ مرداد ماه، از ساعت ۲۰ با موضوع امام رضا (ع) از موج اف.ام ردیف ۱۰۲ مگاهرتز تقدیم شنونده های صدای دانش، نشاط و آرامش می شود.
«به رنگ زندگی» عنوان برنامه ای از گروه «خانواده» و «بهداشت روان»، روزهای ۷ الی ۱۱ از ساعت ۱۷ با حضور کارشناسان موضوع کرامت نفس در زندگی را مورد بحث و بررسی قرار می دهد.
گفتنی است، برنامه های شبکه رادیویی سلامت به صورت ۲۴ ساعته از موج اف.ام ردیف ۱۰۲ مگاهرتز تقدیم شنونده های صدای دانش، نشاط و آرامش می شود.

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of