Wednesday 26 February 2020 | چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸

حدیث سلامتی: زاهد در دنیا کسی است که حرام...

۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۲
بازدید: 123

دل پر مجیدی از آرزوی خیلی‌ها برای سرمربیگری استقلال

به گزارش طبنا(خبرگزاری سلامت)، فرزاد مجیدی اظهارکرد: استقلال شرایط حساسی دارد و همه باید از این تیم حمایت کنند تا بتوانیم به جایگاه شایسته‌ای برسیم.

وی افزود: برادرم به عشق هواداران استقلال این سمت را قبول کرد تا تیمی‌که سال‌ها برای آن بازی کرد و عاشقانه دوستش دارد کوچک ترین لغزشی نداشته باشد. او در روزهایی که فوتبال هم بازی می‌کرد بارها برای استقلال فداکاری کرده بود.

سرپرست سابق استقلال خاطرنشان کرد: فرهاد به خوبی می‌دانست اگر این حاشیه‌های استقلال چند روز دیگر ادامه داشته باشد اتفاقات بدتری برای این تیم خواهد افتاد و ممکن است آبی پوشان پایخت با چالش‌های جدی تری روبرو شوند که لطمات زیادی به استقلال وارد کند. بنابراین فرهاد با رشادت وارد گود شد تا تیم محبوبش ضربه نخورد.

مجیدی تصریح کرد: سمتی که در حال حاضر فرهاد مجیدی در استقلال دارد آرزو و رویای خیلی از آقایان است و آنها دوست دارند روزی بر روی نیمکت این تیم بنشینند.

بازیکن اسبق آبی پوشان پایتخت ادامه داد: هواداران استقلال اگر تیمشان را دوست دارند باید از آن حمایت کنند. آنها باید در بازی‌های باقیمانده با حضور در ورزشگاه به تشویق استقلال پرداخته و کمک کنند تا لیگ برتر به بهترین شکل ممکن برای آبی پوشان تهرانی به پایان برسد.

وی درباره شایعات ایجاد شده مبنی برای بازگشت او به استقلال به عنوان سرپرست، گفت: اصغر حاجیلو پیشکسوت و بزرگ استقلال است و با قدرت به کارش در این تیم ادامه می‌دهد و برای این عزیز آرزوی موفقیت و سلامتی دارم.(ایرنا)

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of