Friday 5 June 2020 | جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹

حدیث سلامتی: زاهد در دنیا کسی است که حرام...

۰۵ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۶
بازدید: 394

دستگیری یکی از ضاربان مامور راهور

به گزارش طبنا(خبرگزاری سلامت)، سردار تقی مهری در حاشیه شصت و سومین کمیته طرح‌های ترافیکی پلیس راهور ناجا که صبح امروز در شهرک آزمایش برگزار شد، گفت: شهریور ماه برابر آمارهای سال‌های گذشته جزء مرگبارترین ماه‌های کشور است اما خوشبختانه طبق آمارهای ما تا کنون اتفاق خاصی در معابر، جاده‌ها و شریان‌های اصلی رخ نداده است و امیدواریم اقداماتی انجام دهیم تا میزان تصادفات کمتر شود.

مهری در پاسخ به سوالی درباره فیلم منتشر شده از ضرب و شتم مأمور پلیس راهور از سوی راننده یک دستگاه لندکروز خاطرنشان کرد: این حادثه روز پنجشنبه اول شهریور ماه رخ داده و محل وقوع آن نیز ۱۲ کیلومتری شهر شیراز در جاده شیراز به کازرون است.

وی با بیان اینکه مامور پلیس راهور برای کمک به راننده سواری پژو که دچار حادثه شده بود وارد عمل شده گفت: در همین حین یک دستگاه سواری تویوتا لندکروز که سرعت غیرمجاز داشت واژگون شده که پس از آن درگیری میان این افراد و مامور پلیس شکل گرفت.

مهری با بیان اینکه در پی این حادثه بلافاصله دستور قضایی برای شناسایی و دستگیری تمامی عاملان این اقدام صادر شد، گفت: یکی از این ضاربان دستگیر شده و پرونده آن در مجتمع قضایی فارس در دست رسیدگی است.

وی همچنین اقدامات برای دستگیری مرتبط با این اقدام نیز در حال انجام است.

مهری با تاکید بر اینکه بی‌احترامی و درگیری با ماموران پلیس برابر قانون جرم است خاطرنشان کرد: هیچ کس حق ندارد به ماموران در حال وظیفه بی احترامی کرده یا با آنان درگیر شود.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی همچنین درباره کشته‌های سر صحنه تصادفات نیز اظهار کرد: در طرح تابستانه امسال تا کنون ۵۱ درصد از کشته‌های حوادث رانندگی در صحنه تصادفات جان خود را از دست داده‌اند.

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of