Friday 5 June 2020 | جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹

حدیث سلامتی: زاهد در دنیا کسی است که حرام...

۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۲
بازدید: 208

دستگیری مردی که با عنوان بازرس وزارت بهداشت اخاذی می‌کرد

به گزارش طبنا(خبرگزاری سلامت)، سرهنگ عباسعلی ابراهیمی دراین‌باره گفت: چندی پیش تعدادی از شهروندان به کلانتری ۱۰۱ تجریش مراجعه و اعلام کردند که فردی پس از مراجعه به مغازه آنها خود را بازرس ویژه وزارت بهداشت معرفی کرده و پس از دریافت مبالغی وجه نقد، از محل متواری شده است.

وی با بیان اینکه تحقیقات ماموران پلیس برای دستگیری این فرد آغاز شد، گفت:‌ مأموران  در پایش‌های اطلاعاتی  مخفیگاه متهم را در محدوده خیابان نیاوران شناسایی کرده و با اخذ مجوز از مقام قضایی برای دستگیری وی وارد عمل شدند.

رئیس کلانتری ۱۰۱ تجریش با بیان اینکه مأموران کلانتری ۱۰۱ تجریش مدتی تردد مأمور قلابی را تحت مراقبت قرار دادند، تصریح کرد: سرانجام متهم در حالی که با اعلام همان عنوان جعلی در مغازه‌ای مشغول بازرسی بود دستگیر و به کلانتری منتقل شد.

ابراهیمی با بیان اینکه متهم در کلانتری تحت بازجویی قرارگرفت، گفت: همچنین در بازرسی صورت گرفته از متهم تعدادی مدارک جعلی نیز از وی کشف و ضبط شد.

رییس کلانتری ۱۰۱ تجریش با اشاره به تشکیل پرونده برای متهم گفت:‌ این فرد پس از اعتراف به بزه انتسابی و نیز دعوت از مالباختگان به کلانتری و شناسایی متهم، با پرونده تشکیل شده برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد.(ایسنا)

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of