Saturday 29 February 2020 | شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸

حدیث سلامتی: زاهد در دنیا کسی است که حرام...

۰۹ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۷
بازدید: 270

خریدهای آنلاین برای سلامتی‌تان مضر است

به گزارش خبرگزاری طبنا(خبرگزاری سلامت) از تلگراف، بنابه گفته انجمن فیزیوتراپیست‌ها، حمل خواروبار از فروشگاه به خانه نوعی ورزش تقویت ماهیچه‌ها محسوب می‌شود و به افراد در هر سنی کمک می‌کند که ماهیچه‌هایشان قوی و کارآمد باقی بمانند.
در یک نظرسنجی از ۲۰۰۰ نفر مشخص شد که حدود ۲۴ درصد از این افراد هیچ نوع فعالیتی در طول هفته درخصوص تقویت عضلات خود انجام نمی‌دهند که این وضعیت در افراد ۶۵ سال به بالا بیشتر دیده می‌شود. این نوع زندگی، افراد به ویژه مسن را در وضعیت خطرناک و مشکلات جسمانی متعددی قرار می‌دهد. فیزیوتراپیست‌ها توصیه می‌کنند که هر هفته داشتن حداقل دو جلسه تمرینات تقویت کننده عضلات مانند بلندکردن وزنه، یا حمل بار سنگین مانند کالاهای خواروبار، ضروری است.
به گزارش طبنا، خرید از فروشگاه‌های اینترنتی ممکن است بسیار راحت و بی‌دردسر باشد اما ما روش زندگی معمول خود را که به واسطه آن تا حدی ماهیچه‌ها و عضلات خود را تقویت می‌کردیم، کاملا از دست می‌دهیم. البته این مساله هیچ منافاتی با پیشرفت ندارد، فقط اگر می‌خواهیم حتما خریدهای خود را اینترنتی انجام دهیم، پس حداقل در کلاس‌های تقویت کننده ماهیچه‌ها شرکت کنیم، در غیر اینصورت بهتر است خریدهای خواروبار خود را به صورت سنتی انجام دهیم.
مترجم: نادیا زکالوند

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of