Tuesday 17 September 2019 | سه شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۸

حدیث سلامتی: زاهد در دنیا کسی است که حرام...

۲۸ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۱
بازدید: 1344

حضور رزمندگان جبهه مقاومت در مناطق سیل زده، نشانگر بیداری جهانی است

اکبر ترکی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی طبنا(خبرگزاری سلامت با اشاره به حضور رزمنده‌ها‌ی جبهه مقاوت در مناطق سیل زده کشورمان ادامه داد: اقدام رزمندگان همان گسترش و صدور انقلاب اسلامی‌ است که مد نظر امام (ره) و رهبر معظم انقلاب بود.

عضو فراکسیون ولایی مجلس  با بیان اینکه مردم جهان در حال بیدار شدن از خواب غفلت هستند، اظهار کرد: این به نوعی خیزش عمومی‌ و بیداری جهانی است و نمی‌توان گفت که فقط بیداری اسلامی‌ است. این حرکت‌ها‌ برخلاف خواسته‌ها‌ی قدرت‌ها‌ی استکباری مثل آمریکا و اسرائیل است.

ترکی با اشاره به اینکه مستکبرین فقط خود را ابر قدرت جهان می‌دانند، تصریح کرد: کشورهای مستکبر می‌خواهند کشورهای دیگر را به هر شکل ممکن زیر سلطه خود نگه دارند. امیدوارم با تلاش رزمندگان جبهه مقاومت، به زودی زود بلندی‌ها‌ی جولان بازپس گرفته می‌شود و حق و حقوق واقعی مردم این مناطق که در حال حاضر به دست اسرائیلی‌ها‌ است، به آنها برگردانده شود و این سرزمین به دست نیروهای انقلابی افتد.

وی خاطر نشان کرد: این مسائل در سراسر جهان باعث خواهد شد که مستکبرین بدانند نسل جوان و افراد حق طلب بیدار شده‌اند و به کمک عدالت خواهان خواهند آمد.

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of