Friday 3 April 2020 | جمعه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹

حدیث سلامتی: زاهد در دنیا کسی است که حرام...

۲۷ فروردین ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۱
بازدید: 345

توزیع ۷۲ دستگاه چادر و ۲۷۵ تخته پتو میان سیل‌زدگان/امدادرسانی به ۳ هزار تن و تخلیه آب از ۳۸ واحد مسکونی

خدمات امدادی هلال‌احمر آذربایجان غربی به‌دنبال وقوع سیل و آب‌گرفتگی در این استان همچنان در حال ارائه است و تا کنون امدادگران علاوه بر امدادرسانی به ۳ هزار متاثر از سیل، ۱۱۵ متاثر از سیل را اسکان داده‌اند.

به گزارش خبرگزاری سلامت ، حسن محمودی، مدیرعامل جمعیت هلال‌احمرآذربایجان غربی، با اشاره به گزارش عملیات سیل و آبگرفتگی امدادگران آذربایجان غربی از ٢۵ تا ساعت ۶ صبح امروز (٢٧فروردین)، گفت: ۵ شهرستان ارومیه، اشنویه، پیرانشهر، میاندوآب و نقده دراین مدت متاثر از سیل بوده و امدادگران در ۱۵ شهر و روستا خدمات لازم را ارائه کرده‌اند.

وی با اشاره به امدادرسانی به ۳هزار متاثر از سیل و آب‌گرفتگی در آذربایجان شرقی، اظهار کرد: در این زمینه ۱۱۵ تن از متاثران در این استان از خدمات اسکان اضطراری بهره‌مند شده و عملیات تخلیه آب از ۳۸ واحد مسکونی، انجام شده است.

محمودی عنوان کرد: ۳۶ تیم عملیاتی شامل ۱۷۳ امدادگر و نجاتگر تا کنون خدمات لازم را به هموطنان ارائه داده‌اند و در این زمینه ۷۲ دستگاه چادر، ۷۲۵ تخته پتو، ۱۷۰ تخته موکت، ۵٨٠ ست شست‌وشو، ۱۲۵ شعله والور و فانوس، یک‌هزار و ۶۸۰ قوطی انواع کنسرو، ۳ هزار و ۶۰ قرص نان، ۶۲۰ بطری آب معدنی، ۴۰ کیلوگرم خرما،  یک‌هزار و ۳۳۰ کیلوگرم برنج و ۴۴۵ کیلوگرم حبوبات میان متاثران توزیع شده و امدادرسانی همچنان ادامه دارد.

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of