Friday 29 May 2020 | جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹

حدیث سلامتی: زاهد در دنیا کسی است که حرام...

۱۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۵
بازدید: 469

تغییر دائمی‌قوانین مردم را به مجلس بی‌اعتماد می‌کند

محمدسیاح، خبرنگار مجلس طبنا(خبرگزاری سلامت): غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی با انتقاد از تغییر مستمر قوانین اظهارداشت: امروز اولویت‌های مردم مشکلات اقتصادی است و انتظار دارند تا مجلس در این زمینه اقدامی‌انجام دهد نه اینکه قوانین غیراقتصادی را در دستور کار خود قرار دهد.

وی تصریح کرد: با وجود اینکه بنده هم نسبت به این قانون انتقادهایی دارم اما با توجه به اینکه یک میلیون دانشجو در حال انتخاب رشته هستند با مشکلات جدی ای روبرو خواهند شد چراکه این افراد با قانونی درس خوانده و امروز انتخاب رشته می‌کنند که ما تصویب کرده‌ایم.

ایمن آبادی اضافه کرد: تغییر مستمر قوانین از نظر حقوقدانان اقدام درستی نیست بویژه اینکه خواسته اصلی مردم از مجلس در شرایط حساس الان چیز دیگری است، درخواست من از هیات رئیسه مجلس این است که با این دستور کار به مدت دوماه مسکوت بماند و بعد از این مدت با کارشناسی مورد بررسی قرار بگیرد و اصلاحات لازم آن انجام شود.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی‌تاکید کرد: تغییر چندین باره قوانین باعث بی اعتمادی مردم به مجلس شورای اسلامی‌می‌شود و می‌گویند مجلس نمی‌تواند قانونی بنویسد که نیازمند تغییر دائمی‌نیست. من به صلاح نمی‌بینم که مجلس در این موضوع ورود کند و باید برای احترام و کاهش تنش و استرس در بین فرزندان ایثارگر این موضوع به بعد از انتخاب رشته موکول شود.

 

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of