Monday 27 January 2020 | دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸

حدیث سلامتی: زاهد در دنیا کسی است که حرام...

۲۲ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۶
بازدید: 348

تغییر مدیریت باید بر اساس قانون صورت گیرد

عضو شورای عالی جمعیت هلال احمر با تاکید بر اینکه  اگر قرار است اتفاقی درمدیریت و دیگر بخش‌های هلال احمر به وجود آید، باید بر اساس قانون باشد، گفت: تغییر و عدم ثبات در مدیریت، آفت بزرگ برای یک سازمان به شمار می‌آید.

هادی پژوهش جهرمی در گفت‌وگو با خبرگزاری سلامت در ارتباط با تعیین تکلیف و انتخاب رئیس سازمان جمعیت هلال احمر اظهارکرد: به نظر بنده آنچه که در مورد جلسه‌ روز گذشته شورای عالی جمعیت هلال احمر  حائز اهمیت است این بوده که اگر قرار است اتفاقی درمدیریت و دیگر بخش‌های آن به وجود آید، باید بر اساس قانون باشد.

وی افزود: از نظر بنده تغییر و عدم ثبات در مدیریت یک آفت بزرگ برای یک سازمان به شمار می‌آید چراکه مدیران بر اساس قابلیت‌ها و توانمندی‌هایی که دارند مشخص می‌شوند و حال اگر بگوییم بانگی برآمد و خواجه رفت نه تنها در شیوه اداره شورای عالی جمعیت هلال احمر اختلال ایجاد می کند بلکه این مسئله می‌تواند در بخش‌های دیگر مدیریتی را نیز در هر سازمانی دچار مشکل کند.

عضو شورای عالی جمعیت هلال احمر با بیان اینکه من از شخص خاصی درشورای عالی جمعیت هلال احمر حمایت نمی‌کنم، خاطرنشان کرد: عدم ثبات و پایداری مدیران نه تنها در این سازمان بلکه در تمامی بخش‌های دیگر دولتی و حکومتی می‌تواند سبب بروز مشکلات و آسیب‌های جبران ناپزیری شود.

 

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of