۲۹ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۵

تشکر و آرزوی توفیق رئیس مجلس برای وزرای کابینه دوازدهم/تأکید دکتر لاریجانی بر تحقق مفاد برنامه ششم از سوی دولت

رئیس مجلس شورای اسلامی ضمن آرزوی توفیق برای وزرای کابینه دوازدهم، بر لزوم برنامه ریزی دولت برای تحقق مفاد برنامه ششم تأکید کرد.

 

به گزارش خبرگزاری سلامت دکتر علی لاریجانی در نشست علنی مجلس در نوبت عصر (یکشنبه ۲۹ مرداد) گفت: از نمایندگان که با احساس مسئولیت در چند روز گذشته در نوبت صبح و عصر برای بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی در جلسات حضور داشتند و وقت گذاشتند، تشکر می کنم. امید است وزرایی که رأی اعتماد اخذ کرده اند، از این پشتیبانی جدی مجلس استفاده و به مردم خدمت کنند.

 

رئیس مجلس شورای اسلامی بعد از اعلام آرای اخذ شده نمایندگان درخصوص وزرای دولت دوازدهم، ضمن آرزوی توفیق برای آنها، گفت: همانگونه که در جلسات ابراز شد وزرا می بایست براساس اسناد بالادستی و به خصوص برنامه ششم توسعه کارهای خود را پیش ببرند و به امورات مردم سامان دهند.

 

دکتر لاریجانی برای حبیب الله بیطرف که به عنوان وزیر پیشنهادی نیرو معرفی شده بود ولی نتوانست رأی اعتماد نمایندگان را کسب کند، آرزوی توفیق کرد و گفت: امیدوارم ایشان در مسند دیگر بتوانند به ملت ایران خدمت کنند.

 

وی همچنین از همه نمایندگان، رئیس جمهور و هیات وزیران تشکر کرد و افزود: از همه نمایندگان، موافقان و مخالفان که با طمأنینه نظرات موافق و مخالف خود را بیان کردند تشکر ویژه می کنم.

 

رئیس مجلس شورای اسلامی یادآور شد: امیدواریم اظهارات بیان شده موافقان و مخالفان و وزرای منتخب منشأ خیر و برکت برای کشور باشد./

 

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of