Thursday 2 April 2020 | پنجشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۹

حدیث سلامتی: زاهد در دنیا کسی است که حرام...

۰۲ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۵
بازدید: 129

تخصیص اعتبار لازم برای تبدیل چمن مصنوعی به طبیعی ورزشگاه امام رضا(ع)

رییس سازمان ورزش شهرداری تهران با اشاره به چمن مصنوعی به عنوان دلیل عدم برگزاری تمرینات تیم استقلال در ورزشگاه امام رضا (ع) گفت: پس از برگزاری جلسات مکرر با اعضای شورای شهر، مدیران شهری و مسئولان دو تیم استقلال و پرسپولیس تصمیم بر آن شد تا شهرداری برای ایجاد تغییرات لازم در دو ورزشگاه شهید کاظمی و امام رضا (ع) اختصاص دهد.

 

به گزارش خبرگزاری سلامت به نقل از شهرنوشت، محمد رضایی ضمن بیان این مطلب اظهار کرد: بر اساس اعلام مجامع بین المللی دو تیم استقلال و پرسپولیس باید ورزشگاه مشخص و مختص به خود داشته باشند. این امر موجب شد تا سال گذشته درخواست هایی از سوی مسئولان این دو باشگاه برای واگذاری ورزشگاه به شهرداری اعلام شود.

وی افزود: درنهایت شهردار تهران با تشکیل تیمی متخصص متشکل از مسئولان شهرداری و تیم ها موضوع را مورد بررسی قرار داد و در نهایت تصمیم بر این شد تا ورزشگاه شهید کاظمی به پرسپولیس و ورزشگاه امام رضا (ع) به استقلال واگذار شود و بعد از آن تمرینات تیم های پایه و مسابقات اصلی در این اماکن برگزار شود.

رئیس سازمان ورزش شهرداری تهران با تاکید بر اینکه تفاوت چندانی میان دو ورزشگاه مذکور وجود ندارد، عنوان کرد: هر دو ورزشگاه کاملاً استاندارد هستند و تنها تفاوت این است که چمن ورزشگاه شهید کاظمی طبیعی و چمن ورزشگاه امام رضا (ع) مصنوعی است که قابلیت تبدیل به چمن طبیعی را نیز دارد.

رضایی تصریح کرد: همان طور که بارها اعلام شد هر دو ورزشگاه کامل و مجهز هستند و از نظر ما مشکلی ندارند. با این وجود از آن جا که تمرینات دو تیم استقلال و پرسپولیس کاملاً حرفه ای و تخصصی است با برگزاری جلسات مختلف با شورای شهر و مسئولان تیم های مذکور به این نتیجه رسیدیم تا اعتباری را برای ایجاد تغییرات لازم از جمله تبدیل چمن مصنوعی به طبیعی اختصاص دهیم.

وی با بیان اینکه در حال حاضر باشگاه استقلال باید به دنبال ایجاد تغییرات لازم باشد، خاطرنشان کرد: شهرداری عهده دار هزینه شد و قرار بر این بود تا منطقه با باشگاه استقلال تعامل کند. از نظر مدیریت شهری هیچ مشکلی برای تامین بودجه وجود ندارد و این خود باشگاه است که باید پیگیری های لازم را برای تبدیل چمن انجام دهد.  

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of