Sunday 15 September 2019 | یکشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۸

حدیث سلامتی: زاهد در دنیا کسی است که حرام...

۲۴ تیر ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۴
بازدید: 191

برگزاری پانل کنترل عفونت و روش‌های استریل/ هر مطب دندانپزشکی خط مقدم پیشگیری و آموزش بهداشت

به گزارش طبنا(خبرگزاری سلامت)، دکتر مارال قربان‌زاده، دبیر اجرایی و علمی اولین همایش سلامت انجمن دندانپزشکان عمومی ایران اظهار داشت: این همایش ۲۷ تا ۲۹ تیرماه سال جاری در هتل المپیک تهران در دو سالن اصلی و هگمتانه در ۱۶ پانل برگزار می‌شود.

وی افزود: سخنرانی افتتاحیه این همایش توسط دکر ظفرمند از اساتید به‌نام در حوزه سلامت به صورت جامع برگزار می‌شود که بسیار پربار خواهد بود همچنین پانل کنترل عفونت و روش‌های استریل در همایش برگزار می‌شود چرا که یکی از بزرگ‌ترین مواردی که در حوزه سلامت ما با آن مواجه هستیم کنترل عفونت و روش‌های استریل و آماده کردن شرایط برای انجام درمان‌ها در مطب‌ها و کلینیک‌های دندانپزشکی است.

دبیر اجرایی و علمی اولین همایش سلامت انجمن دندانپزشکان عمومی ایران ادامه داد: در روز آخر این همایش پانل تریبون آزاد برگزار می‌شود که از همه همکاران دعوت به عمل می‌آید که در آن شرکت کرده و هر بحث و سوالی در حوزه سلامت، روش‌های پیشگیری و موارد ترغیب جامعه که می‌تواند در سلامت آنها موثر باشد مطرح کنند، همچنین راهکار ارائه دهند و با مدیران پانل و اساتید موضوعات خود را در میان گذارند.

وی بیان داشت: تم همایش «سلامت دهان رویکرد نوین» است همچنین از اهداف مهم همایش که خیلی باید به آن توجه شود آموزش روش‌های پیشگیری و مواردی است که منتهی به افزایش سطح سلامت در جامعه می‌شود.
دبیر اجرایی و علمی اولین همایش سلامت انجمن دندانپزشکان عمومی ایران خاطرنشان کرد: از همه همکاران دعوت می‌شود تا برای اولین‌بار در همایشی که رویکردی ملی دارد شرکت کنند و ما را در این حوزه همراهی سازند.
اولین همایش سراسری سلامت دهان انجمن دندانپزشکان عمومی ایران ۲۷ لغایت ۲۹ تیر ماه در هتل المپیک برگزار می‌شود.

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of