Friday 24 January 2020 | جمعه ۴ بهمن ۱۳۹۸

حدیث سلامتی: زاهد در دنیا کسی است که حرام...

۱۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۱
بازدید: 151

برگزاری بیش از ۵ هزار نفر ساعت کارگاه آموزشی برای دانش افزایی مدرسین آموزش خانواده در همدان

مدیرکل آموزش و پرورش استان مرکزی گفت: بیش از ۵ هزار نفر ساعت کارگاه و کلاس آموزشی در جهت دانش افزایی مدرسین و تخصصی کردن مباحث آموزش خانواده در سطح استان در حال برگزاری است.

به گزارش خبرگزاری سلامت شهریار فولادوند اظهارکرد: با توجه به اینکه لازم است مدرسین آموزش خانواده در سطح استان آموزش های لازم را بصورت متمرکز و یکپارچه دریافت نمایند، لذا در راستای تقویت بنیه علمی و دانش افزایی این عزیزان دوره های مختلف با سرفصل های مشخص از ابتدای شهریور سال جاری درحال برگزاری است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان مرکزی با تاکید بر ضرورت آموزش خانواده ادامه داد: اهمیت و جایگاه خانواده در تربیت مشخص است اما آنچه در اینجا مطرح می شود این است که چگونه می توان این نهاد مقدس رابه معنای حقیقی خود، آن طور که شایسته است برای آموزش بهتر فرزندان و والدین کارآمد و بروز رسانی نمود.

وی خاطرنشان کرد: بهترین راه آموزش به افراد خانواده، به خصوص والدین محترم است . مدرسین باید با نوع آوری و خلاقیت در امر آموزش خانواده وارد عمل شوند. 

فولادوندافزود: به روز کردن اطلاعات مدرسین و بهره برداری از روش های نوین و امکانات روز از اولویت های اصلی اداره انجمن اولیا و مربیان استان است.در این بین به جز مدرسان آموزش خانواده، مدیران و مشاوران مراکز راهنمایی و مشاوره خانواده استان نیز آموزش های لازم را خواهند دید.

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of