Thursday 20 February 2020 | پنجشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸

حدیث سلامتی: زاهد در دنیا کسی است که حرام...

۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۷
بازدید: 275

برگزاری ایستگاه‌های اطلاع رسانی پیشگیری از سرطان

به گزارش طبنا(خبرگزاری سلامت)، موسسه خیریه بهنام دهش‌پور در راستای ماموریت سازمانی خود در زمینه پیشگیری از سرطان سینه، پروژه آگاهی رسانی و ترویج زندگی سالم در زنان با تمرکز بر پیشگیری از سرطان سینه را آغاز کرده است. این پروژه با عنوان پویش «همه با هم به پیش برای پیشگیری از سرطان سینه» همزمان با شروع ماه اکتبر (آگاهی رسانی به زنان در خصوص سرطان سینه)، آغاز شده و تا پایان سال ۱۳۹۷ با همراهی و همکاری همه سازمان‌های حامی و همراه در سطح کشور ادامه خواهد داشت.

پویش «همه با هم به پیش برای پیشگیری از سرطان سینه» در روز ۲۶ مهر از ساعت ۱۶ تا ۲۲ با استقرار ایستگاه‌های اطلاع‌رسانی در شهرهای مختلف ایران فعالیت خود را آغاز می کند.

این ایستگاه‌ها در شهرهای تهران، کاشان، کرج، ارومیه، شهرکرد، مشهد، دزفول، زنجان، سمنان، قم، کرمان، سنقر، بروجرد، آمل، ساری، نور، ساوه و میبد مستقر شده و از طریق آگاه سازی چهره به چهره و توزیع بروشورهای آموزشی در زمینه سبک زندگی سالم، پیشگیری از سرطان سینه و خودآزمایی سرطان پستان، به بازدیدکنندگان اطلاع‌رسانی خواهد شد.

هدف اصلی این پروژه، آگاه‌سازی عمومی جامعه در موضوع شناخت و پیشگیری از ابتلا به سرطان سینه با استفاده از روش‌های مختلف اطلاع‌رسانی و آموزشی است. در این مسیر اطلاع رسانی عمومی در زمینه خودمراقبتی، تشخیص زودهنگام و شناخت عوامل مختلف در پیشگیری و کاهش ابتلا به سرطان پستان با هدف پیشگیری اولیه، مورد توجه دست‌اندرکاران مختلف است.

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of