Monday 27 January 2020 | دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸

حدیث سلامتی: زاهد در دنیا کسی است که حرام...

۰۲ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۵
بازدید: 284

برنامه‌ریزی برای ارتقای کیفیت خدمات دهی به زائران اربعین حسینی

کارگروه امداد و نجات در جمعیت هلال احمر کرمانشاه به منظور هم افزایی بیشتر، ارائه خدمات متمایز و مطلوبتر با بهره گیری از تجارب سنوات گذشته و با حضور نمایندگانی از دستگاه های امدادی در هلال احمر استان کرمانشاه برگزار شد.

 

به گزارش خبرگزاری سلامت  در ابتدای این جلسه امیریان؛ مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان ضمن بیان اهمیت موضوع از آمادگی کامل جمعیت هلال احمر در راستای ارائه خدمات به زائرین خبر داد و گفت: امسال ارائه خدمات به صورت ویژه در دو محور و مرز خسروی و مهران برنامه ریزی شده است.

 

در ادامه نمایندگانی از دستگاه های امدادی شامل نیروی انتظامی، شرکت گاز، آموزش و پرورش، مخابرات و ارتباطات سیار، آب منطقه ای، منابع طبیعی، فرمانداری، شهرداری، فوریت های پزشکی، راه و شهرسازی، بهزیستی و کمیته امداد ضمن اعلام آمادگی به بیان برنامه ها، نظرات و پیشنهادات خود به منظور تشریک مساعی و همکاری بیشتر پرداختند.

 

از مهمترین مصوبات این جلسه می توان به برپایی اردوگاه اضطراری ۳ تا ۵ هزار نفری با تمام تجهیزات مورد نیاز در مرز خسروی جهت زائرانی که موفق به خروج از مرز نمی شوند، بازدید میدانی اعضای کارگروه از مسیر و منطقه تردد زائرین و بررسی زیرساخت های موجود و برآورد مشکلات و نیازها، برپایی بیمارستان صحرایی با تجهیزات و امکانات مورد نیاز و برنامه ریزی جهت بازگشایی مسیرها جهت سهولت تردد خودروها اشاره کرد.

 

لازم به ذکر است، استاندار کرمانشاه در ابلاغی دکتر امیریان؛ مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان را به عنوان مسئول کمیته امداد و نجات ستاد هماهنگی زائرین اربعین حسینی (ع) منصوب کرده است.

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of