۰۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۱

برف مانند زلزله شهرداری را غافلگیر کرد

به گزارش طبنا(خبرگزاری سلامت)، سیده فاطمه ذوالقدر، با انتقاد از اینکه بارش برف زمستانی شهرداری تهران را غافلگیر کرد، گفت: بارش برف زمستانی در پی کاهش بارش شهروندان تهرانی را خرسند اما متاسفانه غفلت شهرداری در رسیدگی به خیابان‌ها شهروندان را در معابر یخ‌زده سرگردان کرد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلام‌شهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه بارش برف از یک هفته گذشته توسط سازمان هواشناسی اعلام شده بود اما متاسفانه شهرداری شهرداری آمادگی کافی نداشت، افزود: اغلب کشورهایی که در فصل سرما به‌طور مداوم درگیر بارش برف هستند امکانات را از قبل تهیه و تامین تا در زمان بارش و بحران امدادرسانی مناسب انجام شود در حالی که در ایران کمترین آمادگی در دستگاه‌ها برای مقابله با بحران دیده نمی‌شود.

وی با بیان اینکه تعطیلی ادارات تهران دیر اعلام شد، تصریح کرد: زمانی این خبر اعلام شد که کارمندان از ۶ صبح از  منزل بیرون آمده بودند و امکان برگشت نداشتند.

این نماینده مردم در مجلس دهم، با انتقاد از اینکه برف مانند زلزله شهرداری تهران را غافلگیر کرد، گفت: شهرداری در مقابله با بحران ضعف داشته و آمادگی مقابله با حوادث زمستانی را ندارد.

عضو مجمع نمایندگان تهران با یادآوری اینکه شهرداری باید به‌طور مداوم برای مقابله با بحران‌های احتمالی آماده باشد، تصریح کرد: : با توجه به اینکه بعد از بارش برف یخ‌زدگی معابر و خیابان‌های تهران امری محتمل است بنابراین بهتر است ستاد بحران تشکیل جلسه دهد.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments