Saturday 29 February 2020 | شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸

حدیث سلامتی: زاهد در دنیا کسی است که حرام...

۲۴ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۶
بازدید: 106

بررسی مشکلات اورژانس های بیمارستانی در «نیم نگاه»

برنامه «نیم نگاه» شبکه رادیویی سلامت، امروز ـ  24 شهریور ماه، همزمان با روز فوریت های پزشکی اورژانس با حضور کارشناسان به این پرسش که «مشکلات اورژانس های بیمارستانی چیست؟» پاسخ می دهد.

به گزارش خبرگزاری سلامت، «نیم نگاه» مجله ای خبری و تحلیلی است که به بررسی موضوعات روز سلامت در ابعاد مختلف روان، جسم و اجتماعی می پردازد.
با توجه به اینکه آیین نامه تأسیس داورخانه های گیاهی در حال ابلاغ است، موافقان و مخالفان تأسیس این نوع داروخانه ها درفضای رسانه ای اظهار نظر های متفاوتی دارند که در این برنامه شنیده می شود؛ روز چهارشنبه، در برنامه «نیم نگاه» که کاری از گروه بهداشت و تندرستی شبکه رادیویی سلامت است، از ساعت ۱۲:۰۰ به مدت ۴۰ دقیقه با حضور دکتر سعیدی، رئیس اورژانس بیمارستان شریعتی؛ دکتر علی پور، معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی تهران؛ و دکتر علی محمد آدابی، رئیس سازمان نظام پرستاری، به موضوع مطرح کردن مشکلات موجود در اورژانس های بیمارستانی و زوایای  گوناگون آن از قبیل متخصص طب اورژانس، پرسنل درمانی و تخت های موجود و فضای فیزیکی اورژانس ها و تجهیزات خواهد پرداخت.
گفتنی است، برنامه «نیم نگاه» روزهای شنبه تا چهارشنبه هر هفته، از موج اف.ام ردیف ۱۰۲ مگاهرتز تقدیم شنونده های صدای دانش، نشاط و آرامش می شود.

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of