Thursday 9 April 2020 | پنجشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۹

حدیث سلامتی: زاهد در دنیا کسی است که حرام...

۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۲
بازدید: 134

برای گرفتن سهمیه لیگ قهرمانان آسیا می‌جنگیم

به گزارش طبنا(خبرگزاری سلامت)، محمد قاسمی‌نژاد با اشاره به پیروزی تیمش برابر استقلال تهران گفت: بازی مهمی‌را بردیم. استقلال با توجه به تساوی سپاهان و پرسپولیس فقط دنبال گرفتن سه امتیاز بود و از طرفی ما هم دوست نداشتیم در خانه امتیاز از دست بدهیم.

وی در ادامه افزود: خوشبختانه در زمان خوبی به گل رسیدیم. استقلال هم در طول بازی سعی داشت نتیجه را جبران کند، ولی تلاش ما این بود که فضا را از حریف بگیریم. خوشبختانه از گلی که زدیم محافظت کردیم و در نهایت به پیروزی و سه امتیاز رسیدیم.

هافبک تیم فوتبال پدیده در مورد شانس این تیم برای گرفتن سهمیه لیگ قهرمانان آسیا خاطر نشان کرد: ما تا اینجا خوب جلو آمدیم و فراتر از حد انتظار نتیجه گرفته‌ایم و حالا باید کار خوب‌مان را تکمیل کنیم. تا پایان لیگ سه فینال مهم دیگر باقی مانده است و ما فرصتی برای اشتباه کردن نداریم. مسئله مهم این است که تلاش و تمرکزمان را بیشتر کنیم تا به سهمیه برسیم.

قاسمی‌نژاد درباره کار کردن با یحیی گل‌محمدی و تأثیر مثبت این مربی در تیم پدیده تصریح کرد: رزومه آقا یحیی مشخص است. ما مربی خوبی داریم و بازیکنان پدیده از گل‌محمدی آرامش می‌گیرند. او تیم خوبی را ساخته و امیدوارم مسئولان باشگاه این مربی را برای فصل آینده هم حفظ کنند. قطعاً پدیده در فصل آینده می‌تواند حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشد.(تسنیم)

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of