Saturday 22 February 2020 | شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۸

حدیث سلامتی: زاهد در دنیا کسی است که حرام...

۲۴ تیر ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۴
بازدید: 208

بدهی ۶۹ هزار میلیاردی، میراثی از قالیباف برای مدیریت شهری جدید

سید محمود میرلوحی در گفتگو با خبرنگار شهری طبنا(خبرگزاری سلامت) به مشکل اصلی شهرداری تهران برای بدهی ۶۹ هزار میلیاردی از گذشته اشاره کرد و گفت: این بدهی مدیریت شهری و شورای شهر کنونی را به گروگان گرفته است.

وی با بیان اینکه مدیریت شهری همه اقدامات را بر اساس برنامه ریزی و تفکر انجام می دهد، افزود: ما هم می‌توانیم هر کاری انجام دهیم، کلنگ زنی برای یک پروژه که کار سختی نیست.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی ‌تهران در ادامه با اشاره به اینکه برای اجرای پروژه طرح‌های مصوب زیادی داریم که در خصوص آنها تحقیق، پژوهش و مطالعه نیز انجام شده است، تاکید کرد: ای کاش آن ۶۹ هزار میلیارد بدهی برای حمل و نقل عمومی، فضای سبز و طرح های پژوهشی ماندگار خرج شده بود.

میرلوحی با تاکید بر اینکه شورا و مدیریت شهری دوره پنجم فروش باغات شهر تهران را متوقف کرده‌اند، گفت: مدیریت شهری قبلی معتقد بود که برای دریافت پول ناچارند باغات تهران را بفروشند اما ما بر این باوریم گزارش آنها مسوولانه نبوده و اگر هم باشد ما این کار را انجام نمی‌دهیم.

وی اضافه کرد: هزار و ۲۰۰ هکتار در شمال تهران فضای سبز احداث شده و مردم در آینده تاثیرات آن در شهر مشاهده خواهند کرد.

عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه مدیریت شهری دوره گذشته معقتد بود تراکم فروشی را برای آبادی شهر انجام داده‌ است، تاکید کرد: بدون تردید آنها راه حل درستی برای آبادی شهر در پیش نگرفته بودند.

میرلوحی با اشاره به اینکه عده ای ۱۴ سال مدیریت شهری گذشته را با ۲ سال مدیریت کنونی مقایسه می‌کنند، تصریح کرد: مگر آنها سالی یک امام علی ساختند که انتظار دارند ما هم سالی یک امام علی بسازیم؟

وی با اشاره به اینکه دوره بعدی شورای شهر متوجه خواهند شد که دوره پنجم شورا با نگاه به افزایش حمل و نقل عمومی‌ اقداماتی انجام داده‌اند، تاکید کرد: آنها متوجه می شوند که ما از حرکات نمایشی دوری کرده‌ و به کارهای ماندگار پرداخته‌ایم.

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of