Saturday 29 February 2020 | شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸

حدیث سلامتی: زاهد در دنیا کسی است که حرام...

۱۲ دی ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۰
بازدید: 165

بازدید رئیس جمعیت هلال احمر از پایگاه‌های امداد جاده‌ای، دریایی، مرکز اورژانس و ساختمان اداری جمعیت هلال‌احمر کیش

رئیس جمعیت هلال‌احمر در حاشیه برگزاری همایش تهیه و تدوین برنامه پنج‌ساله جمعیت هلال‌احمر از پایگاه‌ های امدادی و دریایی این جمعیت در منطقه آزاد کیش بازید کرد و در دیدار با امدادگران مستقر در پایگاه‌ها، قول مساعد داد تا در اسرع وقت نسبت به تجهیز پایگاه‌ها اقدام شود.


به گزارش خبرگزاری سلامت دکتر سید امیرمحسن ضیائی در حاشیه برگزاری همایش تهیه و تدوین برنامه پنج‌ساله جمعیت هلال‌احمر با حضور در پایگاه‌های امدادی و دریایی این جمعیت با امدادگران مستقر در پایگاه‌ها دیدار و گفت‌وگو کرد.


رئیس جمعیت هلال‌احمر در پایگاه امداد دریایی جمعیت هلال‌احمر کیش در جمع امدادگران قول مساعد داد تا نسبت به تجهیز این پایگاه اقدام شود.
وی در دفتر یادبود پایگاه دریایی امام حسین(ع) نوشت: «توفیق حضور در این پایگاه را یافتم، پایگاهی با جوانانی پرانرژی برای خدمت به مردم؛ برای همه آنها آرزوی توفیق، سعادت و سلامت می‌کنم و از داشتن چنین امدادگران و نجاتگرانی در جمعیت هلال احمر به خود افتخار می‌کنم.»


وی در ادامه بازدید از پایگاه‌های هلال‌احمر کیش ضمن حضور پایگاه اورژانس مستقر در فرودگاه، بر برگزاری دوره‌های امدادی تخصصی برای امدادگران مستقر در پایگاه تاکید کرد.

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of