Sunday 31 May 2020 | یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹

حدیث سلامتی: زاهد در دنیا کسی است که حرام...

۲۰ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۱
بازدید: 190

بارندگی‌های پراکنده تا پایان هفته در کشور ادامه دارد

به گزارش طبنا(خبرگزاری سلامت) فریبا گودرزی روز سه‌شنبه گفت: امروز در شمال شرق و شرق بارش باران گاهی به شکل رگبار و رعد و برق پیش‌بینی می‌شود و بیشترین میزان بارندگی در خراسان شمالی، شمال خراسان رضوی و شرق سمنان اتفاق میفتد.

وی افزود: همچنین برای شمال غرب و غرب کشور نیز امروز بارش‌های پراکنده رخ می‌دهد و فردا بارش‌ها در شمال شرق تداوم دارد و از بعدازظهر فردا در مناطق غرب، جنوب غرب و جنوب کشور و اواخر وقت شمال غرب کشور بارش‌ها آغاز می‌شود.

کارشناس سازمان هواشناسی تصریح کرد: روز چهارشنبه در خراسان شمالی، شمال خراسان رضوی، فارس، بوشهر، کهگیلویه و بویراحمد، شمال خوزستان، جنوب و غرب لرستان و غرب آذربایجان غربی بارش‌ها شدید خواهد بود.

گودرزی با بیان اینکه برای پنجشنبه (۲۲ فروردین) در بیشتر مناطق کشور بارش پراکنده پیش‌بینی شده است، اعلام کرد: همچنین در این روز برای مناطق فارس، غرب کرمان، جنوب بوشهر، جنوب لرستان، ایلام، کردستان و جنوب آذربایجان غربی بارش شدید پیش‌بینی شده است البته میزان بارش‌ها در حد هشدار نخواهد بود.

افزایش دما در تهران

کارشناس سازمان هواشناسی افزود: هوای تهران امروز صاف تا کمی ابری گاهی با وزش ملایم باد همراه است که این شرایط فردا نیز ادامه دارد و تا پنجشنبه یک تا دو درجه دمای پایتخت افزایش می‌یابد.

گودرزی کمینه دمای امروز تهران را ۱۱ درجه بالای صفر اعلام کرد و گفت: بیشینه دمای امروز پایتخت نیز به ۲۰ درجه می‌رسد. شهرکرد با دمای صفر و بندرعباس با دمای ۳۴ درجه بالای صفر به ترتیب خنک‌ترین و گرم‌ترین نقاط کشور در ۲۴ ساعت گذشته بودند.

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of