Thursday 20 February 2020 | پنجشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸

حدیث سلامتی: زاهد در دنیا کسی است که حرام...

۰۶ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۱
بازدید: 140

بارش برف و باران در جاده‌های نیمی‌از استان‌های کشور

به گزارش طبا(خبرگزاری سلامت)، سرهنگ نادر رحمانی درباره وضعیت جوی جاده‌های کشور تا ساعت یک بامداد روز سه شنبه، ششم فروردین ماه گفت: گزارش‌های دریافتی حاکی از آن است که در حال حاضر در اکثر محورهای استان آذربایجان شرقی، محور تکاب-دندی در استان آذربایجان غربی و محورهای محورهای سیاهکل-دیلمان، آستارا-اردبیل و شفت در استان گیلان بارش برف گزارش شده است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا افزود: در محور اسالم-خلخال در استان‌های گیلان و اردبیل و محور زنجان-طارم در استان زنجان نیز تردد تنها با زنجیر چرخ امکان پذیر است و مأموران پلیس از تردد وسایل نقلیه بدون زنجیر چرخ جلوگیری خواهند کرد.

وی ادامه داد: همچنین گزارش‌ها حاکی از آن است که در اکثر محورهای استان‌های بوشهر، چهارمحال و بختیاری، خراسان رضوی، خوزستان، سمنان، کرمان، آذربایجان غربی، کهگیلویه و بویراحمد، گیلان، اصفهان، مازندران، خراسان شمالی و گلستان باران در حال باریدن است.

رحمانی با بیان اینکه در محورهای شرق استان تهران نیز بارش باران گزارش شده است، گفت: درمحور فردوس-بشرویه در استان خراسان جنوبی، محور قائمیه-بوشهر در استان فارس و محورهای قیدار-ابهر و ابهر-تاکستان در استان زنجان نیز بارش باران گزارش شده است.

به گفته رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا در محورهای واقع در ارتفاعات استان مازندران نیز مه گرفتگی و کاهش دید گزارش شده است.

وی با بیان اینکه وضعیت ترافیکی در جاده‌های کشور روان است، گفت: اما توصیه پلیس این است که شهروندان تا روز چهارشنبه از انجام سفر خودداری کرده و اگر قصد بازگشت به منازل و شهرهای خود را نیز دارند تا این روز بازگشت خود را به تأخیر بیاندازند چرا که احتمال بارش باران و جاری شدن سیلاب در جاده‌ها وجود دارد.(ایسنا)

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of