Monday 1 June 2020 | دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹

حدیث سلامتی: زاهد در دنیا کسی است که حرام...

۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۷
بازدید: 160

بارش‌ها در دامنه‌های زاگرس ادامه دارد

به گزارش طبنا (خبرگزاری سلامت)، مسعود حقیقت روز چهارشنبه افزود: طی دو تا سه روز آینده به طور متناوب در ساعات بعدازظهر و اوایل شب در برخی نقاط غرب، جنوب غرب، جنوب، ارتفاعات زاگرس به‌ویژه زاگرس مرکزی و جنوبی رگبار باران گاهی رعد و برق و وزش باد رخ خواهد داد.

وی اظهار کرد: برای جزایر جنوبی واقع در خلیج فارس نیز انتظار رگبار و رعد و برق و گرد و خاک در برخس از ساعات دور از انتظار نیست.

وی ادامه داد: امروز برای قسمت‌های غربی دریای خزر به ویژه استان گیلان و تهران به ویژه شرق تهران، ارتفاعات البرز در استان‌های زنجان، قزوین ، البرز، کردستان، همدان، کرمانشاه، لرستان ، مرکزی، ایلام، کهگیلویه و بویراحمد، مناطق غرب استان فارس، بوشهر، چهارمحال و بختیاری و ارتفاعات جنوب کرمان بارش باران و رگبار و رعد و برق رخ خواهد داد.

حقیقت گفت: دور از انتظار نیست که در ارتفاعات شمالی استان‌های تهران و البرز بارش‌ها به صورت برف باشد.

به گفته وی فردا و پس فردا در خط زاگرس و غرب کشور بارش رخ خواهد داد.

وضعیت هوای تهران/ گرم‌ترین و سردترین نقاط کشور
مدیر پایش سازمان هواشناسی افزود: کمینه امروز صبح تهران ۱۲ درجه سانتی‌گراد بود، بیشینه دیروز پایتخت ۲۲ درجه و امروز نیز در همین شرایط باقی می‌ماند.

حقیقت گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته راسک در استان سیستان و بلوچستان با ۳۸ درجه و فریمان در استان خراسان رضوی منفی دو و لاله‌زار در استان کرمان با منفی یک به ترتیب گرم‌ترین و سردترین نقاط کشور بودند.

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of