Friday 3 April 2020 | جمعه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹

حدیث سلامتی: زاهد در دنیا کسی است که حرام...

۲۴ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۳
بازدید: 333

انهدام دو باند مسلح مواد مخدر و کشف ۲ تن و ۵۰ کیلو مواد افیونی

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان  از انهدام دو باند مسلح مواد مخدر، دستگیری دو قاچاقچی سابقه دار و کشف دو تن و ۵۰ کیلو مواد افیونی در دو درگیری مسلحانه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری سلامت سردار حسین رحیمی  با اشاره به اینکه مبارزه با مواد مخدر به دلیل موقعیت خاص جغرافیایی اولویت اصلی نیروی انتظامی استان  است از شناسایی یک باند مسلح که از مناطق مرزی، مواد مخدر را به منطقه” اسفدک”و “آب انار” شهرستان سراوان منتقل کرده و پس از دپو به عمق کشور جا به جا می کردند، خبر داد.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان افزود: پس از هفته ها اقدامات تخصصی شبانه روزی، اعضای این باند مسلح توسط تکاوران انتظامی شهرستان سراوان و پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در ارتفاعات منطقه ” آب انار” شناسایی شدند.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: قاچاقچیان مسلح پس از مشاهده تیم های عملیاتی پلیس به صورت مسلحانه با آنها درگیر و با توجه به آتش پر حجم پلیس، از منطقه متواری شدند که ماموران در پاکسازی منطقه درگیری ۸۹۹ کیلو تریاک و ۱۰ کیلو حشیش را کشف و یک قاچاقچی سابقه دار را دستگیر کردند.

سردار رحیمی در ادامه از اجرای یک عملیات موفق پلیسی دیگر خبر داد و بیان کرد: در این عملیات ماموران انتظامی شهرستان های”زاهدان” و “خاش” با پشتیبانی فنی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان از دپو مقادیر قابل توجهی مواد مخدر توسط قاچاقچیان مسلح در ارتفاعات شهرستان خاش و یک منزل مسکونی مطلع شده و منطقه را تحت کنترل قرار دادند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: قاچاقچیان مسلح به محض مشاهده ماموران پلیس با آنها درگیر شدند و پس از مدتی درگیری، یگان های عملیاتی پلیس ضمن دستگیری یک قاچاقچی ۹۲۹ کیلو تریاک، ۱۰۷ کیلو هروئین، ۹۳ کیلو حشیش، ۱۰ کیلو مرفین و ۶ کیلو شیشه را کشف کردند.

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of