Sunday 7 June 2020 | یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹

حدیث سلامتی: زاهد در دنیا کسی است که حرام...

۲۶ فروردین ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۱
بازدید: 429

انتقال ۱۵ تن از متاثران به مناطق امن و ارائه خدمات امدادی به یک‌هزار و ۱۵۰ تن از هموطنان

معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر از درگیر سیل و آب‌گرفتگی بودن پنج استان کشور در روز گذشته خبر داد و گفت: یک‌هزار و ۱۵۰ تن از هموطنان ۱۸ شهرستان استان‌های درگیر در سیل و آب‌گرفتگی خدمات امدادی لازم را دریافت کردند.

به گزارش خبرگزاری سلامت ، شاهین فتحی با اعلام گزارش عملیات سیل و آبگرفتگی از روز گذشته تا ساعت ۱۰صبح امروز، اظهار کرد: ۱۸ شهرستان مراغه، چارایماق، هریس، بستان آباد، ورزقان، شبستر، تبریز، عجب‌شیر، آذرشهر، ملکان، سراب، ارومیه، اشنویه، نقده، پیرانشهر، سقز، نور و زنجان در چهار استان آذربایجان شرقی و غربی، کردستان، زنجان و مازندران از روز گذشته درگیر سیل و آب‌گرفتگی بوده است.

وی با اشاره به امدادرسانی در ۳۳ شهر و روستای استان‌ها درگیر سیل و آب‌گرفتگی، گفت: بر این اساس امدادگران هلال‌احمر خدمات لازم را به یک‌هزار و ۱۵۰ تن از هموطنان ارائه کرده و ۱۳۳ تن نیز از خدمات اسکان اضطراری بهره بردند.

فتحی گفت: در این زمینه ۱۵ تن از متاثران به مناطق امن و ۶ تن به مراکز درمانی منتقل شدند و سیلاب از ۶۹ واحد مسکونی تخلیه شد.

وی با اشاره به مفقودی احتمالی ۳۱ تن از هموطنان متاثر از سیل و آب‌گرفتگی در آذرشهر و عجب شیر، اظهار کرد: ۴۶ تیم عملیاتی شامل ۱۹۷ امدادگر و نجاتگر خدمات لازم را به هموطنان ارائه کردند و امدادرسانی‌ها در استان‌های آذربایجان شرقی و غربی و مازندران ادامه دارد

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of