Sunday 31 May 2020 | یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹

حدیث سلامتی: زاهد در دنیا کسی است که حرام...

۱۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۹
بازدید: 230

انباشت آلاینده‌ها در شهرهای صنعتی

به گزارش طبنا (خبرگزاری سلامت)، امین حسین نقشینه روز یکشنبه افزود: امروز بارش‌های پراکنده‌ای برای شمال غرب، دامنه‌های جنوبی البرز غربی و مرکزی، دامنه‌های زاگرس مرکزی، سواحل شمال، خراسان شمالی و شمال خراسان رضوی پیش‌بینی شده است اما از ظهر امروز بارش‌ها در شمال غرب ، دامنه‌های البرز غربی، مرکزی و زاگرس پایان می‌یابد.

وی اظهار کرد: اما فردا بارش‌های پراکنده را در سواحل شمال و خراسان شمالی خواهیم داشت و این سامانه بارشی فردا از شمال شرق کشور خارج می‌شود که تا چهارشنبه پایداری هوا را خواهیم داشت.

نقشینه ادامه داد: از چهارشنبه با ورود سامانه بارشی جدید از غرب به کشور موج جدید بارش‌ها آغاز می‌شود و بر این اساس پنج شنبه و جمعه در نیمه غربی کشور بارندگی خواهیم داشت.

گرم‌ترین و سردترین نقاط کشور/ وضعیت هوای تهران

کارشناس پیش‌بینی سازمان هواشناسی افزود: در تهران نیز از چهارشنبه شب بارش‌ها شروع خواهد شد و تا پنجشنبه و جمعه ادامه دارد که بارش‌ها در جمعه به نسبت بیشتر از پنجشنبه خواهد بود. بیشینه هوای دیروز تهران ۱۵ درجه سانتی‌گراد و امروز پیش‌بینی می‌شود به ۱۶ برسد، کمینه امروز صبح نیز ۱۰ درجه بود.

نقشینه گفت: بندر عباس با دمای سه درجه بالای صفر و شهرکرد با دو درجه زیر صفر به ترتیب گرم‌ترین و سردترین نقاط کشور در ۲۴ ساعت گذشته بودند؛ همچنین ارومیه با بیشینه هشت درجه خنک‌ترین بعدازظهر را داشته است.

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of