Saturday 29 February 2020 | شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸

حدیث سلامتی: زاهد در دنیا کسی است که حرام...

۰۳ مهر ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۷
بازدید: 123

امدادرسانی به بیش از ۲ هزار و ۵۰۰ حادثه‌دیده در حوادث هفته گذشته

قائم مقام سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر با اعلام وقوع ۸۹۴ مورد حادثه در هفته گذشته، اعلام کرد: ۳ ‌هزار و ۶۳۶ تن در حوادث هفته گذشته آسیب دیده و ۲ ‌‌هزار و ۱۶۹ تن در حوادث مصدوم شدند.


به گزارش خبرگزاری سلامت، مرتضی سلیمی با اعلام این خبر گفت: ۴۵۲ مورد از حوادث هفته گذشته جاده‌ای، ۵۷ مورد شهری، ۵۲ مورد ساحلی، ۲۶ مورد کوهستان، ۱۷ مورد آتش‌سوزی جنگل، ۵ مورد صنعتی و کارگاهی و مابقی مربوط به سایر حوادث بوده است.
وی با اشاره به آسیب‌دیدگی ۳ هزار و ۶۳۶ تن در حوادث هفته گذشته، اظهار کرد: یک‌هزار و ۳۸۴ تن در حوادث جاده‌ای، ۲۱۲ تن در حوادث ساحلی، ۱۰۰ تن در حوادث شهری، ۵۹ تن در کوهستان، ۵ تن در حوادث صنعتی و کارگاهی و مابقی در سایر حوادث آسیب دیده‌اند.
قائم مقام سازمان امداد و نجات با اشاره به امدادرسانی به ۲ ‌هزار و ۷۲۵  تن در حوادث هفته گذشته، عنوان کرد: بر این اساس به ۶۱۹ تن در حوادث جاده‌ای، ۲۱۱ تن در حوادث ساحلی، ۵۸ تن در حوادث شهری، ۴۷ تن در کوهستان، ۵ تن در حوادث و صنعتی و کارگاهی و مابقی در سایر موارد امدادرسانی لازم ارائه شد.
وی با اشاره به اسکان اضطراری ۲۰۲ تن در حوادث هفته گذشته، عنوان کرد: در مجموع در هفته گذشته ۲ هزار و ۱۶۹ تن مصدوم شدند که از این میان ۴۷۶ تن به مراکز درمانی منتقل و یک‌هزار و ۶۹۳ تن سرپایی درمان شده و در مجموع ۸۴۳ تن از حوادث نجات یافتند.

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of