Sunday 31 May 2020 | یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹

حدیث سلامتی: زاهد در دنیا کسی است که حرام...

۲۷ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۸
بازدید: 211

افزایش آلاینده‌ها در شهرهای صنعتی طی سه روز آینده

به گزارش طبنا (خبرگزاری سلامت)، مسعود حقیقت روز یکشنبه افزود: از اواخر وقت امروز و طی فردا در سواحل دریای خزر و فردا در استان‌های خراسان شمالی و اردبیل افزایش ابر و بارش پراکنده پیش‌بینی شده است.

وی اظهار کرد: روز سه شنبه سامانه جوی جدیدی از سمت جنوب وارد کشور می‌‌شود و موجب بارش باران، رعد و برق و وزش باد نسبتا شدید در مناطق جنوبی شامل استان‌های بوشهر، فارس، جنوب اصفهان، بخش‌هایی از کرمان، هرمزگان و سیستان و بلوچستان می‌‌شود.

مدیرکل پیش‌بینی سازمان هواشناسی گفت: پیش‌بینی می‌‌شود هفته به نسبت کم بارشی در کشور در پیش است.

توصیه به کشاورزان

وی اظهار ;vn: کشاورزان استان‌های فارس، هرمزگان، بوشهر، ایلام و خوزستان طی امروز و فردا فرصت دارند نسبت به انتقال بذرها و کودهای شیمیایی به مکان‌های مناسب و همچنین پاکسازی راه آب مزارع و باغات اقدام کنند، همچنین غلات کارانی که تاکنون کشت غله انجام نداده‌اند در صورت فراهم بودن شرایط می‌‌توانند تا سه شنبه نسبت به کشت گندم و جو اقدام کنند.

وضعیت هوای تهران/ گرم‌ترین و سردترین نقاط کشور

مدیرکل پیش‌بینی سازمان هواشناسی افزود: تهران نیز طی دو تا سه روز آینده غبار صبحگاهی خواهد داشت، بیشینه دمای دیروز در پایتخت به ۱۷ درجه سانتی‌گراد رسید که امروز و فردا به ۱۶ درجه می‌‌رسد، کمینه دمای امروز صبح تهران نیز هشت درجه بود.

حقیقت گفت: راسک با ۳۶ درجه و لاله زار در استان کرمان با منفی چهار درجه سانتی‌گراد به ترتیب گرم‌ترین و سردترین نقاط کشور در ۲۴ ساعت گذشته بودند.

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of